Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Kontrast, A urodził mi się w głowie pewien projekt ( na bazie farb akrylowych) i przydałby się taki specyficzny pędzelek (miotełka wachlarzowata).

 

Marcin2013, 10latek, ale daje radę... :D Jak już go wyczułam i przestałam palic sprzęgło, to bardzo lubię tego smoka. ;)

 

bonsai, No zwłaszcza poza sezonem to człowiekowi od razu lepiej, jak sobie pomyśli, gdzie mieszka. Jestem uzależniona od morza. ;)

 

Dobra, głęboki oddech i zbieram się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć misie!

 

Pogoda taka że wreszcie się trochę ożywiłam :) Słonecznie, ciepło. Wykorzystałam kolejną dynię, zrobiłam sobie sos do makaronu na bazie pieczonych warzyw (dynia, papryka, pomidor, czosnek), mam tego prawie litr :shock: będę chyba jadła przez tydzień!

I nakroiłam składniki na rozgrzewającą jesienną zupę. Jeszcze mi się ciasto dyniowe nie skończyło, a już się łaszę na przepis na dyniowe ciasteczka.

 

Dyniowo mi :mrgreen:

 

kosmostrada, piękna pogoda, chyba się wybiorę na jakiś spacer :)

 

platek rozy, skoro byłaś u dentysty to zrób sobie teraz przyjemny dzień, to tak jak bycie chorym! Trzeba odpocząć po takim bólu!

 

mirunia, no to podobnie jak u mnie, taka sobota na ogarnianie wszystkiego wokół ;) ja zawsze w soboty sprzątam ,pranie robie.

 

Kontrast, Marcin2013, bonsai, filip133, czeeeść! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada , mirunia , Aurora88, Dziekuje Dziewczynki za dobre slowo.

Poki co troche mi zelzalo ale to jak mniemam po opokanie.Zaczelo mi sie za to po nim krecic w glowie :bezradny: takze wesolo.

 

Zrobilam sobie krem z brokula zeby miec plynne jedzonko <\, zjadlam go z rozmoczonymi grzankami.

 

jak mnie to tak bedzie bolalo to juz nie wiem jak sobie ulzyc.

 

Aurora88, daj przepisik na ten sos :uklon: uwielbiam dynie a teraz na nie sezon.

 

kosmostrada, trzymam kciukasy za wyprawe do plastycznego! :great: Na pewno dasz rade !

 

mirunia bedziesz miala super obiadek , lubie takie duszone z warzywkami mieska :105: wypogodzilo sie u Ciebie? Bo u mnie wyszlo jakos tak przed 14 slonko i otwarlam sobie okno zeby mi bylo przyjemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam, czas na dobrą kawkę i zabieram się za duszenie wołowinki ( a mięcho robi - aaaargh... ;) ).

Nie było to specjalne wyzwanie, młody się ze mną zabrał, bo chciał kupic kostki do gitary. A z kimś na takie bliskie odległości to tylko mi łeb ściska i lekko mdli, nie mam ataków paniki.

Rundkę porządną zrobiłam, udało mi się też kupic na promocji kapsułki do ekspresu, co mnie cieszy, bo znów sobie mogę zrobic latte z syropem. :yeah:

 

platek rozy, Mam nadzieję, że teraz to już ból Ci zelżeje, nie tylko dzięki pigule.

Dzięki za kciukasy, aż za dobre, bo okazało się, że sama nie jadę. ;)

 

Kontrast, Pomysł wieloetapowy ( tak żeby głowę zając na dłużej ;) ), ale na pewno pokażę któryś etap, już Aurorze obiecałam.

 

Aurora88, Szalejesz z tą dynią, ja na razie tylko zupę zrobiłam. Chyba znów kupię we wtorek na ryneczku, bo poczułam po Twoim poście niedosyt. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no widzisz, teraz będzie tylko coraz lepiej. Trochę po leku ból ustąpił, a przede wszystkim dzięki oczyszczeniu kanału i założeniu lekarstwa.

Miałam trochę słoneczka tylko przed południem, a jak się schowało i obraziło, tak szarość nastąpiła. :bezradny: Jakieś leniwe...

 

Porobiłam ile mogłam, na łazienkę zabrakło mi weny i energii... organizm mówi dość.

W poniedziałek lecę do rodzinnego, bo mi się kończą tabletki od ciśnienia, zdążyłam się jeszcze dzisiaj zarejestrować i było miejsce. :yeah:

Jak zwykle w gabinecie skoczy mi w górę podczas mierzenia... (biały fartuch) :D

 

Aurora88, cześć Dyniowa Panienko! Zdrowo i sezonowo. :D

 

Cześć Chłopaki! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry ;)

Wróciłam z uczelni i jakaś zmulona jestem :bezradny:

a tak w ogóle zagięłam dzisiaj prowadzącą jednym pytaniem :mrgreen: nie ma to jak zagiąć prawnika z zawodu 8)

jeszcze tylko przetrwać jutro i miesiąc spokoju od uczelni :yeah:

co prawda powinnam coś poczytać na jutro, ale chyba poczytam książkę ;)

 

w ogóle pamiętajcie, że dzisiaj w nocy przestawienie czasu….jutro śpimy godzinę dłuzej :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Lubię przestawienie czasu w tą stronę. ;) A co Ty masz tak rzadko zjazdy, że jest aż miesiąc przerwy?

 

mirunia, Do czego to doszło, że człowiek się cieszy, że się do lekarza zarejestrował... No ale grunt, znajdowac sobie powody do radości, nie? :D

Odpoczywasz po pracowitym dniu?

 

platek rozy, Kochana jak ząbek na wieczór?

 

Zrobiłam bitki wołowe w sosie (pierwsze wykorzystanie suszonych grzybków), czekam tylko na domowników, żeby podac. Chyba na dzisiaj odpuszczę sobie już roboty domowe i zalegnę z herbatką. Potem trochę pomaluję (dziś zaaranżowałam ostatecznie swój kącik plastyczny, nareszcie!), a potem talent show na zresetowanie mózgu.

Całkiem udany dzień, a jutro jeszcze niedziela! :great:

A Wy jak spędzacie wieczór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, dzięki, że przypomniałaś o tych zegarkach :D ale pewnie w tv by mi przypomnieli :mrgreen:

Też lubię tą jesienną zmianę czasu, bo rano jest widniej jak śmigam do pracy, ale za to po południu szybciej ciemności :bezradny:

 

kosmostrada, no takie czasy cholerka, że człowiek się raduje, jak pani przez tel. mówi - tak, proszę bardzo na 11.00 :D , bo ostatnio nie było już miejsc, to poprosiłam o receptę i odebrałam po południu w rejestracji - tyż dobrze!

Kosmuniu, ja już pełny relax, wylazłam z wanny, szlafroczek, herbatka i tv. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×