Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, moje "niezniszczalne" się zniszczyły.

Wygrałam aukcję. Znany Aktor się odezwał, teraz się targujemy ;)

 

Zrobiłam sobie kawusię, bo nie chcę spać równo w tej chwili.

 

bonsai, dzięki stary, jak dostanę epilepsji, to wiecie gdzie dzwonić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Słońceeeee! :D I jak ciepło. Wyskoczyłam po bułki w samym swetrze.

Wstałam jakaś zamulona (chyba przez tą zmianę pogody), ale aż chce się ogarnąc.

Sama nie wiem za co się zabrac, żeby jakoś skorzystac ze słoneczka. Chyba pójdę po chleb do mojej ulubionej piekarni, będzie ładny spacer, a potem się zobaczy.

 

A jak u Was, fotony w akcji? Co będziecie porabiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry KOchani:*******

Ja od dentystki wrocilam , matko horror przezylam . mam znow stan zapalny w tym zebie a ze on byl juz zamkniety to mi na zywcca roziwercala kanal. Myslalamze zejde z bolu . Lzy mi lecialy jak grochy.

Wyczyscila kanal , dala antybiotyk i do domu antybiol tez dostalam. Boli tak ze az mi cierpnie ramie :(

najgorsze ze za bardzo zaden srodek przeciwbolowy mi nie dziala.

Mam wrazenie ze glowa mi peknie z tego bolu. I choc jestem na bol wytrzymala to to juz jest prog bolu ktorego nie lubie i ktory mne bardzo drazni.

 

Super weekend mi se zapowiada.

kosmostrada:******** kochana korzystaj z pogody bo teraz slonko to rzadkosc. U mnie szaro burosci ciag dalszy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bo w tym wielkim cyrku pełno zwierząt, które chętnie zeżrą Cię, a Ty jesteś dla nich durnym klaunem , którym będą karmić się. Bo w tym wielkim cyrku wilkiem patrzą wszystkie głupie zwierzątka, a Ty jesteś dla nich dziwolągiem, który siano w głowie ma"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

platek rozy, Oj Kochana, to jednak nie wytrzymałaś do poniedziałku przez tego "gada" ? Dobrze zrobiłaś, bo ból zęba to coś okropnego, cała głowa pęka. Teraz po oczyszczeniu powinno się trochę uspokoić. Dzielna jesteś Płatuś, bardzo Ci współczuję, bo sama się nacierpiałam przez zęby.

Na taki silny ból powinien pomóc Ketonal, jeżeli go masz... a może sąsiedzi mają. :bezradny: Zrób zimny okład na trochę, ale nie lodowaty.

Ściskam Cię Kochana :***** powoli ból powinien maleć i ustąpi.

 

kosmostrada, hej Słoneczna! U mnie było ze 2 godz. słońce i znowu pochmurno, a miałam zamiar wyskoczyć jednak na spacer. Muszę trochę poczekać, bo umyłam głowę i nie chcę się dorobić.

Nastawiłam pranie, mięsko się dusi, jeszcze sprzątanie mnie czeka. Takie to życie człowieka poczciwego :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Slonce :******** no nie wytrzymalam bo cala noc mnie bolal dziad wstretny. A ona dzis przyjmowala w innym gabinecie ale zadzwonilam ze mnie tak boli i kazala przyjechac .

Najchetniej bym sobie glowe urwala :roll:

 

Nie mam ketonalu a sasiedzi moi pojechali na wies do rodzicow . Mam tylko opokan. Ale cos nie pomogl.

 

Co za miesko pichcisz na obiadek?Ja chyba zostane przy plynnym jedzeniu bo nawet ugryzc nie moge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, będziesz musiała dziś, jutro przetrwać na płynno- miękkim jedzonku... wiadomo. Nie nagryzaj. Ja robiłam sobie wtedy zupy-kremy z mięskiem, a śniadanie i kolacje to były bułeczki maślane i jaja na miękko z filiżanki z odrobiną masła.

A może masz Ibum?

 

Duszę bitki wieprzowe z papryką, cebulą i marchewką. Zaraz wieszam pranie, bo właśnie pralka stanęła. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani jak mi przykro, że u Was burośc.... :(

 

Little Red Fox, I co, spacerek zaliczony?

 

Marcin2013, Hej!

 

bonsai, Jakoś w tym roku te rejony nadmorskie są rozpieszczone przez pogodę, zwykle u nas było paskudnie.

 

platek rozy, Jak dobrze, że udało się dostac do dentysty. Powinno byc z czasem lepiej, jak Ci otworzyła i wyczyściła. Trochę mnie martwi, że to tyle trwa, jakiś chyba błąd został zrobiony z tym zębem. Kochana tulam, bo wiem jaki to ból.

 

mirunia, Czyli dzień domowy dziś masz.... No niestety u mnie też krasnoludków nie ma i kurczę czas na roboty domowe trzeba poświęcic. :bezradny: Może jednak starczy Ci energii na spacerek, żeby chociaż obrazki w głowie sobie zmienic.

 

filip133, Filipie, będąc w dołku trzeba przede wszystkim odłożyc łopatę...

 

Postanowiłam podjechac do dużego sklepu dla plstyków, po jeden pędzelek, co wymaga ode mnie przekroczenia granicy mojej comfort zone. Muszę to przetrwac, no kurczę jak chociaż raz w tygodniu nie podejmę wyzwania, to nigdy nie wydostanę się z tego getta, które stworzyła moja głowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×