Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jadam padliny, w przeciwieństwie do Ciebie. Dlatego mam fioła na punkcie zwierząt. Mogłabym niejedno opowiedzieć o inteligencji zwierząt, o psach i kotach nie wspomnę, ale jak mądre są krowy i świnki,i konie, mogłabym mówić bez końca
Można zapytać, czym karmisz koty i psy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty masz takie kły, silne nogi, żeby np dogonić zająca i go skonsumować. Nie masz takich warunków.

A jeśli jestem w stanie własnoręcznie upolować i uśmiercić zwierzę - mam prawo je zjeść?

(ludzki układ pokarmowy jest przystosowany do trawienia i przyswajania białka pochodzenia zwierzęcego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Velvet, jeśli masz możliwość "samoręcznie, samowolnie, własnymi pazurami i kłami zabić, uśmiercić zwierza, to smacznego.
Przy moim temperamencie mogę się zaczaić na żółwia błotnego, jak wyjdzie z bajora ;) i rozbroić z użyciem kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Velvet, jeśli masz możliwość "samoręcznie, samowolnie, własnymi pazurami i kłami zabić, uśmiercić zwierza, to smacznego.
Przy moim temperamencie mogę się zaczaić na żółwia błotnego, jak wyjdzie z bajora ;) i rozbroić z użyciem kamienia

[videoyoutube=-8tnBBtZ0W4][/videoyoutube]

 

Hihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Velvet to są moje żółwie

i ja je uwielbiam, bo mam serce we właściwym miejscu. A Ty też weź leki....I na tym kończę . Trzymajcie się miło.

A żebyś wiedziała, że wezmę. Odliczam dni do wizyty u psycha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×