Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3, mają swoją karmę szczurzą moje jedzą Versele Lage i teraz zakupiłam im inną polecaną karmę i przyjęła się. Prócz tego dodatki w postaci świeżych owoców i warzyw, nasiona i ziarna, orzechy i pestki dyni.

W formie smakołyków podjadają niemeicka karmę Josera lub Royal Canin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anka szklanka, Dostają całusy codziennie :D jak był malutki ten http://oi67.tinypic.com/291oksx.jpg to faktycznie sam chętnie buziaki dawał teraz wydoroślał no i zmężniał ale fajnie mieć takie pyszczki przyklejone do klatki jak wracam do domu :105:

Bluepb, tak samców chciałam od początku nie tylko ze względu na to, że nie ma małych szczursiatek bo mimo całego uwielbienia nie dałabym rady wychować 12 szczurków i podzielić je na dwa stada ale na to, że samice mają spore problemy z układem hormonalnym ropomacicze itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, jeżeli ktoś naprawdę kocha zwierzęta to nie ma znaczenia czy są piękne,czy brzydkie czy zdrowe czy chore ,oczywiście że łatwiej jest tulić i całować to co miłe i ładne ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, ma urocze białe ząbki taka odmiana od szczurzych. :D Przypomina duzego fuzza. Dla mnie uroczy jest. To szczur fuzz http://d-ale.ppstatic.pl/g2/o/e5/81/20/23676835_995_d.jpeg jak dla mnie kretoszczur jest chyba większy ale niczym się nie różni. no tylko tyle, że kretoszczur jest niewidomy jak kret.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, ja bym ubranka mu przyszykowałą bo tak bez siersci to mam wrażenie, ze niedogrzany jest, Wiesz ja lubie zwierzęta. Pająków się boje ale bym prędzej oddała do zoo niż gdzies ukatrupiła takiego tarantule np jakby komus uciekła z terra tylko przy takim temperaturach by mogła paść. W końcu mam zwierzaki jak mogę ich nie lubić a zwierzę chore wywołuje we mnie chęc pomocy a nie dobicia. Swego czasu chorowałam na sprawienie dobie kota sfinksa.kot_sfinks.jpgPacz jakie śliczne ufoludki kocie. I ta pomarszczona skórka jak niemowlak co za bardzo się wykąpał. Tak jestem nawiedzona jeśli chodzi o zwierzaki.Podobają mi sie takie łysolki :D Tylko wydają się bardzo delikatne więc sporo wymagają opieki a kot jest bardziej wymagający niż szczurki pod względem opieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym ubranka mu przyszykowałą bo tak bez siersci to mam wrażenie, ze niedogrzany jest

 

No jemu chyba ciepło jest skoro nie ma sierści, nie wiem jakie regiony zamieszkuje, no i mieszka pod ziemią skoro nie ma oczu (czy ma oczy?). No ale pewnie by go oswoił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, afrykańskie chyba. Wielkoszczur pewnie jest z tych samych, Ten kretoszczur to chyba w ziemi jak kret a inteligencja jak u szczura to pewnie temu końcówka szczur. Wielkoszczur to też mój cel ale sprowadzenie takiego stwora to wiele zachodu i trzeba miec znajomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, tak, podoba mi się jak "mruczy"?, "warczy"?

 

Ja lubię oglądać w tv programy ze zwierzętami, ogólnie o tym jak działa natura, czasem jest okrutna, ale pokazuje też swoje dobre strony. Nie znoszę jedynie robaków, jak je widzę to przełączam na inny kanał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, a zobacz tutaj, możesz po łebkach oglądnąć, bo nie ma tłumaczenia ale niesamowite to jest. Czy ten krokodyl żywi do niego jakieś uczucia, czy po prostu toleruje tego faceta? Ciekawe. Czy w ogóle aligatory, krokodyle są zdolne do odczuwania wyższych emocji??? Nie zgłębiłem tego.

 

[videoyoutube=I7fZZUfvx0s][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, krokodyl jest gadem gady nie mają wysoko rozbudowanej inteligencji i przywiązania z człowiekiem. Nie wiem czy krokodyle też ale mam w domu nie krokodyla ale innego gada a ten krokodyl chyba był pojedzony bo głodny by go pożarł. Tak samo wąż nie przywiąże się z człowiekiem jak ssak. Kiedyś był przypadek, że dziecko zostało pożarte przez węża rodzice byli hodowcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie opiekowałabym się zwierzęciem które może sobie mnie pożreć i nie czuje wobec mnie nic prócz ja=żarcie mam jakiś instynkt samozachowaczy. Prymitywne zwierze bo niestety ale gady ogólnie kierują się instynktem a nie rozumem i które moze mnie w całości zjeść na jeden posiłek? Dziękuje nie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, no ja też nie odczuwam jakichś pozytywnych emocji względem prymitywnych zwierząt, raczej traktuje je jako ciekawostkę z kategorii: natura. Jednak ten krokodyl mnie ciekawi, niby to prymitywne zwierze kierowane instynktami w głównej mierze ale filmik może zastanawiać... Muszę poczytać o krokodylach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałam z Senegalki. Bo ciężką ją dostać . Zresztą postanowiłam jednak wrócić do pierwotnych planów.

Jeśli wszystko dopnę na ostatni guzik, w Maju wrócę z Polski z parką nowych lokatorów.

Najprawdopodobniej będą to Nimfy :) Jedyny warunek to oczywiście by były ręcznie karmione, bo są bardziej obyte w stosunkach międzyludzkich .

Mam nadzieję że wszystko zgrabnie pozałatwiam.

 

Miał ktoś do czynienia z papużkami ? Z Nimfami ?

 

Jak mieszkałam w domu rodzinnym , miałam 4.

Dobrze wspominam te zwierzęta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa, ja wolę ssaki niż ptaki do opieki. abrakadabra xx, ciekawe to jest ale takie krokodyle hodują w domach warany również. Na takim forum ;udzie dzielą się spostrzeżeniami jak coś pis zna pw to Ci link podesle pogadasz sobie z ludzmi co hodują je w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×