Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pochwal Faceta


SrebrnaSowa

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bardzo pochwalam mojego brata, który jest dopiero materiałem na faceta - ma 12 lat :D Ostatnio miałam jechać do rodzinnego domu prosto po pracy, ale coś mi wypadło. Zadzwonił, kiedy będę i gdy nakreśliłam mu sytuację, przez którą przyjadę nieco później, z delikatną nutą zawodu powiedział: A ja Ci właśnie makaron gotuję...

Bracik zaserwował mi obiad, po którym nawet chciał pozmywać, ale jakoś chyba zapomniał... ;)

Kochany jest :yeah::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłaś to nieszczęsne zmywanie naczyń i to że mężczyzni nie biją kobiet, a kobietom często zarzuca się zdrady , także dla równowagi tych nie bijących mężczyzn pochwal kobiety które nie zdradzają . Mam nadzieje że teraz zakumiesz bo prościej już nie potrafię .

 

Dla mnie to spam w wątku. Tu mają być pochwały a nie czyjeś komentarze odnośnie pochwał. Ty sobie chwal za ciasto ja za prasowanie.... i nikomu nic do Twojej pochwały jak i mojej.

Wydaje mi się że jeśli się człowiek zgadza to po prostu podbije albo o tym poinformuje, a jak coś komuś nie pasuje to niech przemilczy przynajmniej w tym wątku...a pożali się w jęczarni albo w wątku do wkurvu , bo to niepotrzebny bałagan. Wiem że ocenianie innych bardzo prosto wszystkim przychodzi , ale jak mówię nie założyłam tego wątku by się tu zrobiło skupisko pretensji do osób za ich pochwały to jest dla mnie czepianie się jak rzep psiego ogona i szukanie dziury w całym.

Każdy człowiek jest inny i ma inną hierarchię wartości , jedni pochwalą wyciśnięcie pryszcza inni usypanie skalniaka , albo kupienie torebki z krokodyla. I nie mnie oceniać co jest bardziej poprawne a co nie , za co powinno się chwalić a za co nie.

Mam nadzieje że wytłumaczyłam tak byś mogła to zrozumieć .

Sowa, dzięki z tłumaczenie, ze mogę sobie założyć watek o zdradach O-o Dalej nie kaman, za to zrozumiałam, ze nie wolno tworzyć negatywnego spamu 8) co prawda tresc i długośc twojej powyższej wypowiedzi trochę przeczy tej tezie, ale co tam :bezradny: najwyraźniej wydawac opinie w tym watku wolno tobie czy Ferdusiowi, nie mnie :-|

Spadam z wątku, żeby nie psuć panującej tu jakże miłej atmosfery :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×