Skocz do zawartości
Nerwica.com

Watykan-siedziba antychrysta.


Gość elan

Rekomendowane odpowiedzi

Rzym jest miastem, państwem było Cesarstwo Rzymskie. Nie wiem jaki kościół prześladował Teodozjusz, ale raczej nie katolicki i nie wiem jaki to ma związek.

 

To znaczy że chrześcijaństwo powstało w XVI wieku ze swojego własnego zaprzeczenia?

 

Coś w tym rodzaju

 

detektywmonk, co w takim razie rozumiesz przez chrześcijaństwo?

 

PS. Widzę, że masz chyba porządną dysleksję, to nie jest złośliwość, ale może powinieneś nad tym trochę popracować, mimo trudności. Może wykuć parę reguł. W Twojej sytuacji chyba lepiej nie stawiać w ogóle przecinków niż próbować gdzieś je wstrzelić, bo zupełnie nie trafiasz. Chodziłeś na jakieś zajęcia terapeutyczne w szkole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzi.Katolicy zaczęli prześladować pogan.Refren,przez chrześcijaństwo.Rozumiem ubóstwo i prostotę.I nie stanie po stronie partii politycznych.

Refren mam problem z tym, nie umiem się wysławiać.Wiem co chcę napisać,ale nie umiem tego ładnie zrobić.

Mam w realu wyłącznie katolików znajomych i jest między nami super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz przyjaciół katolików i się dobrze z nimi czujesz, to czemu piszesz dość przykre komentarze o katolikach? Czy to nie jest dla nich krzywdzące?

 

Chodziło mi konkretnie o podział zdania, nieraz stawiasz kropkę w środku zdania, w ostatnim wpisie trzy ostatnie zdania wyszły Ci dobrze, więc może to nieuwaga? Jeśli tak, to lepiej zwróć uwagę, dorosłe osoby nie powinny tak pisać, chyba że inaczej nie potrafią. Reszta jest ok, tylko kropki i przecinki różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, o, kurczę, nie wiedziałem, że nie masz matury. Szkoda, myślę, że machnąłbyś ją z palcem w nosie - jeśli tylko zdrowie by Ci pozwoliło. Te kropki i przecinki rzeczywiście nieco przeszkadzają, ale w obliczu badziewia, które pojawia się tu non-stop (i to od ludzi, którzy maturę mają, a może nawet i studia), to nie masz się czym martwić. :great:

 

refren, my, "lewacy", nie dzielimy ludzi na katolików i tych innych, gorszych (to robi wasza strona, nie oszukujmy się). Jeśli ktoś nie nawraca nas siłą, umie rozmawiać nie tylko o krzyżu i nie narzuca innym swoich poglądów, to wszystko jest jak najbardziej ok, przynajmniej z naszego punktu widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonsai,Refren.Nie mam matury,już wtedy byłem chory.

Ja mam i wiesz co sobie mogę nią wytrzeć? :D

Studia przerwałam po pierwszym roku, bo nie dawałam rady zarabiać na siebie, studiować jednocześnie i chorować. Aaaale, co ja bym po tej filologii polskiej robiła - pewnie to samo co teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elan, jeśli Ci blisko do Piusowców, to może jest to wspólnota dla Ciebie, osobiście uważam ich za katolików nie gorszych od innych, choć formalnie jest z tym problem, ale teraz nawet papież Franciszek pozwolił się u nich "legalnie" spowiadać w roku miłosierdzia. Ogólnie jednak nie polecam wkrętek na satanistyczny, modernistyczny Kościół i antypapieża, moim niewszechwiedzącym zdaniem to podpucha złych duchów, która ma siać lęki i rozbicie, w Kościele od zawsze toczy się walka, o utrzymanie prawdziwej wiary, heretycy byli i będą, grunt żeby nie zdominowali całego Kościoła, a to akurat Jezus chyba obiecał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonsai,Refren.Nie mam matury,już wtedy byłem chory.

Ja mam i wiesz co sobie mogę nią wytrzeć? :D

Studia przerwałam po pierwszym roku, bo nie dawałam rady zarabiać na siebie, studiować jednocześnie i chorować. Aaaale, co ja bym po tej filologii polskiej robiła - pewnie to samo co teraz ;)

Ja bylem marnym uczniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas audiencji izraelskiego prezydenta w Watykanie, jego asystentka nie podała papie Frankowi ręki, kiedy ten wyciągnął swoją w powitalnym geście – oznajmiając, że nie może tego zrobić z powodów religijnych, ponieważ papa miał na szyi krucyfiks. Wobec tego Franciszek upokorzył sie przed żydówką, zakrywając krzyż i składając jej ukłon. Ogarniacie? Głowa największej instytucji religijnej na świecie korzy się przed talmudczykiem. O tempora! o mores!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle antysemityzm w modzie.Dobra,jako normalny ( nie antysemita) napiszę coś mądrego.Antysemici skupcie się i czytajcie powoli.Papież jest tu normalny,rozumiecie ? normalny.Dla Niego Żydówka to człowiek i Ją potraktował,jak człowieka.I chwała Mu za to,więcej taki chrześcijan jak Papież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×