Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Detektyw, na niektóre dało się patrzeć z przyjemnością :) ale pobyt w szpitalu nie bywa fajny i raczej ostatnią rzeczą są tam fantazje seksualne

A to o tym mówisz.Nie byłem w szpitalu,więc nie wiem co napisać.

średnia wieku pielęgniarek to 50 lat więc ciężko tam o jakieś atrakcyjne :mrgreen: a pamiętam jaki kiedyś jakaś młoda praktykantka pobierała mi krew to prawie zemdlałem i to nie z wrażenia bo tyle czasu jej to zabierało i bolało jakby jakąś poważną operacje przeprowadzała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może owsik wolalby swinska inkarnacje?tez by był tylko mięsnym workiem na gowno jakim jest obecnie a swinie gina mlodo i masowo wlasnie dlatego ze sa brzydkie.sa wręcz odrazajace i straszne z wyglądu.to już psy ladniejsze.moze w następnym zyciu.kto wie?schab po sztygarsku wpadnie w oko niemal kazdej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mam już robić? Nie pogodzę się z tym, że aż tak się nie podobam i z samotnością to na pewno wiem. Staram się żyć normalnie, ale skazanie na samotność przez brak urody to nie jest fajna sprawa. Brzydota to prawdziwe przekleństwo i taka jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że w opowieściach to brzydcy mężczyźni mają ogromne powodzenie i ten mit, gdzieś pokutuje w kulturze dlatego tak pastwi się na brzydkich facetach, że ich brak powodzenia wynika ze wszystkiego tylko nie z ich braku urody. W praktyce niewielu mało atrakcyjnych facetów ma dziewczyny i widać to na ulicach kto z kim jest parą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz, że masz gust? Po drugie to, że Ci tak siostra mówi, to może się droczy z Tobą. Tobie zapewne kobiety nie mówiły w twarz, że jesteś dla nich za brzydkich na randkę, albo nie w ich typie. Tak maja brzydcy faceci w praktyce reszta tylko mówi, że jest brzydka, ale nie ma pojęcia o tym co to znaczy na serio być mało atrakcyjnym mężczyzną jak to się przekłada na jakoś życia. Dla tego wiem co piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mentalnosc masz skopana wiec tylko wyglad moglby cie uratowac

bzdurzysz.jak myślisz dla czego kiedy psychicznie chory ogoli głowę na łyso,spryska się perfumami,wbije się w modne ciuchy,ma ogromny popęd płciowy i nogawki i dłonie wiecznie oblepione spermą nic nie daje to jemu w kontaktach interpersonalnych?choroba odciąga cały seksapil.więc wszystko jedno czy jesteś pięknisiem czy śmietnikowcem.trupa też ładnie ubierają a pozniej go już nikt nigdy nie widzi.niema ludzi ładnych/przystojnych.są zdrowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem to nie mentalność tylko wygląd. Tym bardziej, że ludzie raczej mnie lubią. Problem polega na tym, że mam brzydką twarz i to jest dla kobiet nie do przeskoczenia w takich kwestiach jak randki, miłość, itp. Jestem wiecznie nie w typie. Ten tekst naprawdę dość często słyszę czy też czytam.ę bardzo nie podobam. Kolega nieboszczyk fascynuje się chyba trupami i śmiercią dlatego wszędzie wstawia swoje chore spojrzenie w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety nie lecą na krzywe ryje to mit. Chyba, że za krzywym ryjem idą pieniądze władza, sława. Jeżeli tak rozumiesz osobowość to się zgodzę.

Prawda jest tak, że przystojny pierdnie w stołek, a i tak znajdzie adoratorki. Brzydki w tym czasie stanie na głowie, a i tak będzie słyszał teksty, że za mało się stara, jest nie w typie itp. Niestety przekonałem się w swoim życiu, że wygląd jest bardzo istotny, a ja ewidentnie jestem brzydki w oczach bardzo wielu kobiet. Możesz osobie myśleć, że jesteś wodzem afrykańskiego plemienia, ale to nie czyni Ciebie wcale takim wodzę i nikt tak z pewnością Ciebie nie będzie postrzegał, bo ty tak myślisz. Uroda i to udowodnione w licznych badaniach ma ogromne znaczenie i najczęściej jest siłą decydującą bez akceptacji wyglądu zazwyczaj nie ma dalszych kroków w kwestiach randek miłości itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×