Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki, zaburzenia


adam132432

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie wiem czy pisze w dobrym dziale bo ten wydaje mi się chyba najbardziej odpowiedni. Od pewnego czasu mam pewien problem, mam straszne lęki na różne tematy, miałem nerwice natręctw i przed wyjsciem z domu potrafiłem 20 razy sprawdzić czy zamknąłem drzwi. Od jakiegoś czasu przeszło to na moje myśli teraz cały czas mam dziwne myśli, lęki. Boje się o wiele rzeczy, np przez ostatnie dni męczyło mnie że boje się ze przestane kochac moją dziewczyne, i cały czas myślałem, (dodam ze jestem osobą stosunkowo młodą bo nie skonczyłem jeszcze nawet 18 lat) Nie wiem czy moge to nazwac zaburzeniami osobowości ale nie potrafię okreslić swoich cech, nie potrafię po prostu wrócić do siebie i być sobą. Ostatnio mało się nawet śmieje kiedyś cieszyłem się z wszystkiego teraz jestem często smutny i zmartwiony, zapomniałem dodać że ostatnio miałem lęki że zrobie coś podświadomie, że zadzwonie gdzieś powiem coś czego nigdy bym nie chciał i że nie będe miał na to wpływu. Dużo sie też ostatnio stresuje ponieważ zmieniłem szkołę jest to dla mnie nowa sytuacja. Gdy mam "wolne" myśli i chce się odstresować o niczym nie myslec to zaraz nasuwają mi się głupie pytania/leki. Potrafie wymyślać sam sobie problemy, Gdy coś się dzieje to wymyślam 10 różnych opcji jak to źle może się skończyć. Do tych mysli zaraz dochodzą mdłości, wymiotowac mi się chce. I nie wiem czym to może być spowodowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj adam132432!

 

Przez Internet nikt nie postawi diagnozy, ale podejrzewam, że masz nawrót zaburzeń nerwicowych. Wspomniałeś, że chorowałeś kiedyś na nerwicę natręctw. Podejrzewam, że Twoje myśli, które ciągle Cię męczą, to również przejaw nerwicy natręctw - tyle tylko, że z przewagą myśli natrętnych (obsesji). Obraz nerwicy dopełniają objawy somatyczne (cielesne), jak np. mdłości. Uważam, że powinieneś rozważyć konsultację u specjalisty. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×