Skocz do zawartości
Nerwica.com

Określenie choroby - pomoc, dziwne objawy


hypothermi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przepraszam jeżeli zły dział, ale ten wydawał mi się najsłuszniejszy. Od tygodnia borykam się z pewnymi problemami. Zaczęło się tydzień temu we wtorek. Pojawił mi się wtedy wieczorem taki lekki napad lęku z derealizacją, ogólnie ogarnął mnie lęk. I od tamtej pory dolegają mi takie objawy:

 

- jadłowstręt, ciężko coś zjeść (mam apetyt, ale jakoś trudno mi się je)

- APATIA (depresja) - ogólnie taki stan znudzenia, bezsensowności. Nie jest to na pewno wielka depresja, tylko taka malutka, ale i tak mnie już wykańcza

- lęki - takie ogólne, przed światem, przed zmianą świata (zmianą w sensie - "derealizacją")

- dreszcze, drgania mięśni

- ogólnie zmęczenie w ciągu dnia

- problem ze snem, budzę się w nocy, lekka bezsenność

 

A wczoraj wieczorem pojawił mi się jakiś guzek z tyłu głowy! I czuję tam takie lekkie drętwienie. Czytałem tutaj na forum, że takie guzki przy nerwicy się pojawiają, ale mimo wszystko planuję je zbadać u lekarza. Może tak być, że to objaw nerwicy?

 

Mam już tego stanu dosyć, jest męczący. Myślicie, że to "po prostu", właśnie zbiór objawów nerwicy? Czy może być coś poważniejszego? Miał ktoś z was podobne objawy? Jak sobie z tym radzić? Wydaję mi się, że jest z dnia na dzień lepiej, ale to dalej jest męczące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hypothermi, przez Internet nie da się postawić diagnozy i określić, co Ci dolega. Objawy, które wymieniłeś, mogą wskazywać na nerwicę, ale najpierw należałoby zrobić badania i sprawdzić, czy wszystko w porządku ze strony organizmu. W sprawie tego guzka radziłabym skonsultować się z neurologiem. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×