Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Sa Panie bardzo spragnione takie bizneswomen,gdzie nie zaluja pieniedzy i ladnie placa,przyjemne z pozytecznym ;)

Ale to trzeba być ładnym i dobrze tańczyć,a bywa z tym różnie ;)

Zwłaszcza w moim przypadku. Tańczyć to może i bym się nauczył, ale na przeszczep twarzy to już nie mam kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa Panie bardzo spragnione takie bizneswomen,gdzie nie zaluja pieniedzy i ladnie placa,przyjemne z pozytecznym ;)

Ale to trzeba być ładnym i dobrze tańczyć,a bywa z tym różnie ;)

 

Podstawa to dobrze "tanczyc" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, to jest dokładnie Colgate Sensitive Pro-Relief i to jest pasta, ale nią się nie myje zębów, tylko bierzesz na opuszkę palca i wmasowujesz w nadwrażliwy ząb przez minutę ;) ja dostałam od dentystki małe opakowanie bo tylko 22 ml, ale wydaje się być wydajna ta pasta.

A Młody jaki ma aparat? Zwykły czy samoligaturujący? bo ja w życiu nie założę zwykłego. Wszyscy znajomi, którzy mieli zwykłe, mieli problemy ze spadającymi zamkami, jedna kumpela nie ma, ale ona je same papki także się nie dziwie bo nie ma po czym jej spaść (zresztą ma stosunkowo krótko ten aparat także wszystko przed nią). A przy samoligaturujących odpadają co miesięczne wizyty u ortodonty na wymianę gumek ;) chodzisz co 2 czasami nawet 3 miesiące tylko na podkręcenie aparatu, ewentualnie wymianę drutu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja już sram na moją twarz brzydką :oops::twisted::mrgreen: ale tego, ze taki chudy jestem, nie umie sobie wybaczyć, Stres i jeszcze chyba coś swoje zrobiło, a ćwiczyć zaczynam, lecz z 10kg wrzucić masy, raczej szans nie mam. Jem i lipa :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a jak masz skłonność do osadu nazębnego przez kawę, fajki itp to w żadnym wypadku nie myj zębów pastą do nadwrażliwych zębów, bo to tylko przyspiesza osadzanie ;) jak już to wybielającą albo specjalną dla palaczy ;) dobry jest Blanx dla palaczy, ale cena dość wysoka bo ponad 20zł a do super wydajnych nie należy i jeszcze ciężko czasami ją dostać, z tańszych to Pearl&Drops też dla palaczy bo są różne rodzaje, ona już jest tańsza, ja kupowałam za ok. 13zł w Rossmanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Nie, no nie ma jakiegoś wypasionego aparatu, bo i tak za ten suma mnie dobiła... Co 1,5 m-ca wizyta, też przecież nie za darmo. I jeszcze jak mu zdejmą, to przecież jakieś takie wkładki będzie nosił, kolejny koszt. No ale nie było wyjścia. Chodziłam z nim jak był mały do ortodonty, ale ciągle był jakiś problem z tym wyjmowanym aparatem.

Chyba masz dobry pomysł, żeby sobie jednak odłożyć na ten lepsiejszy aparat, bo to cholery można dostać z tymi odklejającymi się zamkami, a my to czasami bywamy co tydzień na przyklejanie.

Dzięki za nazwę pasty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no aparaty są drogie, wiem :( mi się marzy porcelanowy, bo jest praktycznie niewidoczny na zębach, ale jego cena już w ogóle jest zaporowa, bo ok. 3 tys za łuk :roll:

A wyjmowane są do tyłka :P miałam jako dziecko i go wypluwałam przez sen :P szkoda kasy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, z moją twarzą, to nadaję się do straszenia na cmentarzu :twisted::mrgreen::D tylko, że nie chciałbym, żeby ktoś zjechał na zawał :oops::twisted::mrgreen: przyznam się, że lubię straszyć 8) wiele razy straszyłem, wyskakiwałem z za rogu, ale to znane osoby. Pora teraz na nieznane, oby mocne serca mieli :oops::twisted::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a jak masz skłonność do osadu nazębnego przez kawę, fajki itp to w żadnym wypadku nie myj zębów pastą do nadwrażliwych zębów, bo to tylko przyspiesza osadzanie ;) jak już to wybielającą albo specjalną dla palaczy ;) dobry jest Blanx dla palaczy, ale cena dość wysoka bo ponad 20zł a do super wydajnych nie należy i jeszcze ciężko czasami ją dostać, z tańszych to Pearl&Drops też dla palaczy bo są różne rodzaje, ona już jest tańsza, ja kupowałam za ok. 13zł w Rossmanie ;)

 

O, dzięki za info , dobrze wiedzieć.

Mi już nic nie działa na te przebarwienia, blanxa miałam, bo mi dentystka poleciła, żeby spróbować. Mówi, że wybielenie pogłębi nadwrazliwość... :bezradny:

Nie mam złego tego uśmiechu, grzech narzekać, ale jak się miało takie zęby, to się za nimi tęskni... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, z moją twarzą, to nadaję się do straszenia na cmentarzu :twisted::mrgreen::D tylko, że nie chciałbym, żeby ktoś zjechał na zawał :oops::twisted::mrgreen: przyznam się, że lubię straszyć 8) wiele razy straszyłem, wyskakiwałem z za rogu, ale to znane osoby. Pora teraz na nieznane, oby mocne serca mieli :oops::twisted::mrgreen:

Dobra dobra, na pewno aż tak źle nie wyglądasz. Mam 99% pewności że w moim wieku już dawno byłeś w związku. Mnie z taką mordą to nawet po pijaku na dyskotece żadna nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak widać też nie przyciągam.

 

Nastawienie Cię niszczy, a nie twarz. Uśmiechnij się, zdejmij ten purpurowy dres, załóż spodnie i porozmawiaj z kobietą o jakieś swojej pasji. O ile nie jest to strzelanie do małych króliczków, to jest szansa, że będzie dobrze (masz ładny ogród, pasjonat-ogrodnik to już coś).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak widać też nie przyciągam.

 

Nastawienie Cię niszczy, a nie twarz. Uśmiechnij się, zdejmij ten purpurowy dres, załóż spodnie i porozmawiaj z kobietą o jakieś swojej pasji. O ile nie jest to strzelanie do małych króliczków, to jest szansa, że będzie dobrze (masz ładny ogród, pasjonat-ogrodnik to już coś).

Niestety nie mieszczę się w żadne inne spodnie niż dresowe (120cm w pasie) Pasje... ja to chyba nie mam za bardzo pasji. Chociaż może muzyka, praktycznie cały dzień słucham muzyki. A co do ogrodu, to ja tam tylko koszę trawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ja za to straszę tylko :twisted::mrgreen::D ktoś musi :P tylko czemu do tego muszę straszyć suchością :twisted::mrgreen: suchar ze mnie :twisted:

W sumie znam trochę osób co narzeka na twarz a takie laski wyrywają, więc nie dołuj się tylko zarywaj :smile:

Zarywałem wiele razy i absolutnie za każdym razem absolutnie nic z tego nie wyszło, mało która chciała w ogóle ze mną pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak widać też nie przyciągam.

 

Nastawienie Cię niszczy, a nie twarz. Uśmiechnij się, zdejmij ten purpurowy dres, załóż spodnie i porozmawiaj z kobietą o jakieś swojej pasji. O ile nie jest to strzelanie do małych króliczków, to jest szansa, że będzie dobrze (masz ładny ogród, pasjonat-ogrodnik to już coś).

 

Drzewko dobrze gada (dać mu wódki... ;) )! Zmień z lekka image - dżinsy, fajny t-shirt ( nawet biały), trampki, rozbrajający uśmiech, nie musisz nawet za wiele gadać, a jak będziesz z zainteresowaniem słuchał, będzie si.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×