Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!!!

Wstałam zmulona, bo za dużo pospałam. Może sryliard kaw mnie postawi na nogi.

Kolejny problem nam się objawił - nie mam prądu w części chałupy... Najdziwniejsze, że na jednej fazie troszkę jest i na drugiej troszkę. :shock: Mam teraz kablowisko w domu, bo jedziemy na przedłużaczach. Ech, kombinujemy namiary na elektryka.

Okazało się, że młody wraca dzisiaj, no trudno, musi przeżyć total w swoim pokoju, a przynajmniej powychodzi z psem, a my bez rozpraszania będziemy mogli działać.

 

platek rozy, Trzymam kciuki za Twój dzisiejszy dzień! Napisz koniecznie, jak było u Madzi.

U mnie nienajgorzej, bo mam się czym zająć. Chociaż najbardziej lubię fazę planowania, projektowania, szukania, samo wykonawstwo już mnie tak nie kręci... ;)

 

high, Wstawaj szkoda dnia, malowanie też na Ciebie czeka! :D Pomachamy sobie wałkami i pędzlami razem!

 

Miłego dzionka Wszystkim!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmostrada najwidoczniej jest przebicie i prąd ucieka na boki,bądźcie ostrożni bo może byc tez w różnych elementach metalowych kran itp,trzeba cala instalacje sprawdzić bo mogą byc niezle jaja po tym zalaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, Tak maluję maluję, dziś już pomalowałem sufit (dużo nie miałem, mój pokój ma wymiary 2,1m x około 4,5m...).

 

Wyszlifowałem też część zaklejonych dziur. Dziś chyba już więcej nie zrobię, niech wyschnie, jutro zabiorę się za ściany, ciekawe jak wyjdą, bo sufit to nuda :P

Teraz mam wszędzie straszny syf, bo mieszkanie małe i rzeczy trzeba przestawiać z miejsca na miejsce :x

Po południu jadę w odwiedziny do małej kuzynki, ma urodziny ;)

 

kosmostrada, W y to macie (nie)szczęście :shock::smile: Ale jak zrobicie to będziesz szczęśliwa :D

mirunia, dzięki ! ;)

 

nieboszczyk, powiedziałbym że ta kapusta :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

kosmostrada, Wy to macie 'szczęście', ale teraz wszystko porobicie i będzie git ;) a Młody wszechobecny remontowy bajzel przeżyje jakoś ;)

 

ja wróciłam od dentysty i z biblioteki :mrgreen: jeszcze tylko jutro znów dentysta i 3 tygodnie spokoju od zębologów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx, No dobry dobry :Dacherontia-styx, to dobrze ;) ja u chirurga sczekowego bylem rok temu wyrywal mi dolna 8,poszlo szybko i sprawnie,1 szew i za miesiac sciaganie bylo,pieknie ladnie sie zagoilo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harlekina nie :P

 

'nie ma innej opcji' justyna szymańska

 

Zawsze jest inna opcja :P

 

Kurcze ja juz nie pamietam kiedy jakas ksiazke przeczytalem,nie ciagnie mnie to,ja tam lubie sobie poczytac cos o medycynie,komputerach,elektronice ale takie ksiazki jakis magikow i innych histori wyssanych z palaca mnie nie bawia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×