Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, O to koniecznie napisz, jeśli będzie dobra ta maść. :uklon:

Mój młody ma aparat, ale nie ze względu na docelową piękność zębową, ale na bardzo dużą wadę zgryzu, a tego są całkiem poważne konsekwencje. Co mogę powiedzieć -portfel zdrenowany i przy każdym dokręcaniu bolą cholernie zęby, ale to pewnie wiesz. No i ciągle latamy z nim, bo ma taką strukturę zębów, że ciągle mu się te zamki odklejają ( podobno drugi taki w całej historii gabinetu). A myślałam, że to będzie taka prosta, wręcz kosmetyczna akcja z tym aparatem. :bezradny:

Ja chciałabym sobie odłożyć na wybielenie, bo mam naturalnie ładną kość zęba, ale fajki, kawa, herbata, zrobiły swoje.

 

mirunia, Sufit oblepiony, listwy położone, jutro malowanie. :yeah:

No sajgon będzie z wymianą instalacji, więc nie w tej chwili, ale wkrótce, bo wreszcie to się tragicznie skończy, nie tylko brakiem prądu... :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co bedzie w polowie sierpnia???

W połowie sierpnia przychodzi ostatnia renta i dlatego muszę schudnąć i nauczyć się tańczyć, żeby móc zarabiać jako chippendales.

 

WTF o kurcze odwazny jestes ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja już nic nie piszę, bo się źle dzisiaj czuję i mam humor do bani.

 

Spoko, nikt nie brał tych słów na poważnie.

 

Za to idea korespondencyjnego kursu tańca wydaje się ciekawym rozwiązaniem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wieczorkiem! :)

Ah miałem problemy z internetem, więc dopiero teraz piszę :) Tak, odpoczywam po malowaniu, jutro dalsza część :)

Byłem w Castoramie, postanowiłem, że pomaluję też kaloryfer na odcień zielonego :) Mam też nową lampę :yeah:

Przy okazji kupiłem olej do agregatu (dwusuw). Jeszcze trochę wyregulowania i chyba mogę świecić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa Panie bardzo spragnione takie bizneswomen,gdzie nie zaluja pieniedzy i ladnie placa,przyjemne z pozytecznym ;)

Ale to trzeba być ładnym i dobrze tańczyć,a bywa z tym różnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×