Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

emilk, Ale łańcuch na szyję i sygnet... :hide: ratunku...

 

Ile masz lat ? 90 % kobiet poleci na to ;)

 

Mieszkamy na innej planecie? :shock:

 

Nie no chyba na tej samej co ? a jestes z wenus ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Ale łańcuch na szyję i sygnet... :hide: ratunku...

 

Ile masz lat ? 90 % kobiet poleci na to ;)

21

 

Jestes w super wieku,jeszcze duzo mozesz sie nauczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO co ma przyjsc w sweterku i w spodniach na kant w dodatku niech lakierki ubierze :P

 

Powiedziałam już swoje zdanie - dżinsy, t-shirt bez głupkowatego nadruku, trampki. Proste.

 

No tez dobry pomysl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkamy na innej planecie? :shock:

 

Planeta jest ta sama, niestety. Element jest za to brakującym ogniwem w teorii Darwina. A ludzie i tak myślą, że to są z jego strony żarty, i to jest w tym wszystkim najsmutniejsze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkamy na innej planecie? :shock:

 

Planeta jest ta sama, niestety. Element jest za to brakującym ogniwem w teorii Darwina. A ludzie i tak myślą, że to są z jego strony żarty, i to jest w tym wszystkim najsmutniejsze. ;)

 

Najsmutniejszy w tym wszystkim jestes Ty kolego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam bandyta :oops::twisted: teraz tylko mentalnie, Taki klimat miałem. W tym mieście się wychowałem, tutaj ziomków poznałem z nimi razem na akcje chadzałem. Tu jedną panią poznałem, z nią się dobrze na kilka miesięcy zgrałem. Potem mnie sprzedała, bo ziomkowi dała. Z nim była, a ma dusza wyła, serce zraniło, w głaz ozdobiło. Po latach z nią chwilkę byłem, zdradę wybaczyłem :shock: chyba niespełna rozumu byłem :twisted: Następnie przez wiele lat, jakby mi się wyłączył świat. Od niedawna znów zacząłem, żyć i w lepszy czas wierzyć. Poznałem chyba miłość swego życia, nie miałem jej nic do ukrycia. Wiem zrobiłem błędów wiele i już nie jesteśmy raczej przyjaciele. Teraz to ona mnie chyba nie lubi, a mój mózg całkiem się gubi. Przez lata mam w głowie jedno wielkie pamparam pampam Przed paroma dniami zrozumiałem, że z głową mam coś nie tak o wiele więcej, niż się spodziewałem :twisted::mrgreen::oops: śmieję się z tego, chyba ze mną jest bardzo źle koleżanko i kolego ;):smile::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam bandyta :oops::twisted: teraz tylko mentalnie, Taki klimat miałem. W tym mieście się wychowałem, tutaj ziomków poznałem z nimi razem na akcje chadzałem. Tu jedną panią poznałem, z nią się dobrze na kilka miesięcy zgrałem. Potem mnie sprzedała, bo ziomkowi dała. Z nim była, a ma dusza wyła, serce zraniło, w głaz ozdobiło. Po latach z nią chwilkę byłem, zdradę wybaczyłem :shock: chyba niespełna rozumu byłem :twisted: Następnie przez wiele lat, jakby mi się wyłączył świat. Od niedawna znów zacząłem, żyć i w lepszy czas wierzyć. Poznałem chyba miłość swego życia, nie miałem jej nic do ukrycia. Wiem zrobiłem błędów wiele i już nie jesteśmy raczej przyjaciele. Teraz to ona mnie chyba nie lubi, a mój mózg całkiem się gubi. Przez lata mam w głowie jedno wielkie pamparam pampam Przed paroma dniami zrozumiałem, że z głową mam coś nie tak o wiele więcej, niż się spodziewałem :twisted::mrgreen::oops: śmieję się z tego, chyba ze mną jest bardzo źle koleżanko i kolego ;):smile::oops:

 

Ty to jestes raper :P mozesz zrobic kariere :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emil nie moje klimaty :mrgreen: ale posłucham Rapu Polskiego głównie Patriotyczno-Kibolskiego 8)

Jam bym chciał grać Metala :twisted::mrgreen: no sobie śpiewam :twisted::mrgreen::D

 

To zrob cos w tym kierunku zeby grac metal ;):D

 

Kuj zelazo puki gorace :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :*********

U mnie tradycyjnie poranek okropny , siedze teraz z jakas ciezka glowa , odrealniona i z lękami.mam ochote poklac na glos.

 

kosmostrada ciesze sei ze sytuacja opanowana i ze malowanie juz ruszy z kopyta :)

 

emilk, boshe a coz Ty za mode meska wymyslasz? :shock: z Bronxu? :shock::shock: jak czarni raperzy na teledyskach w latach 90 :shock::shock::shock:

Tak samo zreszta jak dresy , tez nie sa ok i sobie to zapamietajcie ---dres nosimy do biegania , lub dla wygody po domu!

 

bonsai, dawno niewidziany :******

 

mirunia u mnie tez chlodniej wczoraj bylo , jak ja lubie takie plus 22 stopnie :105: a dzis chce zrobic nadziewane papryki ale nie wiem czy sie zbiore bo samopoczucie mnie rozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!!!

 

Wchodzę ja sobie spokojnie na Spamową, a tu o zjadaniu ludzi... :shock::D

Jakiś niepokój mam dziś od rana, ale już dziwić się przestałam, bo wszak wiadomo jak to z nerwicą jest. Trzeba się ogarnąć i do roboty, to zapewne dzień pójdzie w dobrą stronę. Już mam dosyć tego totalu, który jest w chałupie, trzeba to kończyć, bo ten chaos wokół mnie też nie wpływa dobrze na moje postrzeganie świata.

Obudził mnie sen o Miasteczku Twin Peaks... :shock: Skąd nagle takie coś?

 

platek rozy, Witaj Słońce! A poklnij sobie, jak się złościsz to już dobry sygnał. Idzie ku lepszemu! Masz na dzisiaj jakiś plan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×