Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wolfx, rzeklabym nawet ze ciulnie .

 

mirunia, Kochana nie wiem jak sobie u Madzi poradze , jestem niespokojna i wylekniona ,odrealniona :bezradny:

A kolczyki spodobaly sie na szczescie wiec oby sie dobrze nosily . Mialy byc we fiolecie :) to sa.

 

A Tobie jak dzionek zlecial? Co porabialas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, a to pychotki dzis tworzylas :105: zjadlabym takich domowych konfitur.

Sama jednak chyba nie mam drygu zeby zrobic . :bezradny:

 

mam nadzieje ze jutro chlodniej bedzie :uklon::uklon::uklon:

Tez zaraz ide do wanny.

 

Staram sie bardzo zeby i oczka umalowac i sie uczesac ale to wszystko jak po grudzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Aniołki kolczykowe słodkie... :105: Kochana, od poniedziałku będzie lepiej ,zobaczysz! Najważniejsze, że wyszłaś, coś robisz, to wrócisz za chwileczkę do formy.

 

mirunia, Widzę nie powstrzymałaś się, żeby już pierwszego dnia rzucić się w wir roboty... :D Ale konfiturki masz, będzie na jesieni i zimą pachnieć latem do herbatki.

 

cyklopka, Z avkiem to widzę idziesz z duchem czasu... ;) Podziwiam za kolejny talent - granie na gitarze.

 

emilk, Tak, przeciek z dachu się zrobił. Myśleliśmy o płycie gipsowej, ale nie umiemy tego zrobić, a cała idea remontu sypialni opiera się na tym, że robimy to po kosztach materiałowych, czyli własnemi ręcami w dodatku nie do końca sprawnymi.

 

Ponaprawialiśmy, co się dało i kupiliśmy kasetony sufitowe ze styropianu. Będę miała sufit we wzorek... No trudno, nic innego na nasze umiejętności i zdrowie nie było. Jutro kleimy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, hej. Co słychać?

A jakoś słabo dzisiaj. "Leki" się skończyły, kaski brak, bo tak to bym chociaż poszedł do całodobowej "apteki". Zastanawiałem się nad propozycją pani psycholog (jedną z dwóch propozycji) żeby się pójść poopalać, ale lepiej nie, bo jeszcze ktoś mi zdjęcie zrobi i pół internetu będzie się śmiało że morze wyrzuciło wieloryba na brzeg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Wszystkim :********

Wstalam z migrena , w dodatku w nocy cukier mi skakal wiec musialam znow raczyc sie tabletkami z glukoza .

W nocy byla tez burza i padalo , dzieki temu dzis chlodniej no i dzieki zmianie mam migrene :P

Juz sie tabletami objadlam i czekam az przejdzie. Moja siostra m a dzis imieniny i zaprosila mnie na kawe.

Nie wiem czy pojde bo wcale mi sie nie chce , dolinuje dalej. :bezradny::shock:

Od paru dni moje wpisy sa beznadziejne jak moj stan...

 

Co dzis macie zaplanowane?

 

Przyjemnej niedzieli !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

 

Ale zimno u nas, szaro, pachnie końcem lata... :shock: Ale do roboty pogoda idealna, człowiek się nie zapoci, a i wychodzić się specjalnie nie chce.

 

platek rozy, Kochana jestem z Tobą! Jaki nastrój , takie wpisy - trudno, po to jest to forum też, byś mogła się tu wyżalić. Na kawę idź koniecznie, siedząc w domu czuć się lepiej nie będziesz, a jak wyjdziesz to zawsze jest szansa, że na chwilę się oderwiesz i trochę ulgi poczujesz. A od jutra do Madzi, znów rytm zajęć wejdziesz i od razu będzie lepiej.

 

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc robaczki ;) u mnie szaro buro i wieje,ale w końcu chlodniej ;) Paltek róży nie martw sie będzie dobrze,ja ostatnio czuje sie do bani ale proboje sie śmiać i nie popdac w skrajność,jest ciężko ale to forum mnie jakos trzyma przy lepszym humorze ;) nie załamuj sie,masz nas i jestesmy tutaj żeby sobie pomagac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×