Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich obecnych w ta ciepła noc ,ja tak juz mowilem popoludniu dziś mam noc w pracy niechce mi sie spac po ogladam jakies filmy chyba na CDA lub na ZALUKAJ.. Moze cos wybiore dla siebie stosownego. :mrgreen:

 

To gdzie ty robisz, ze mozesz spac, albo filmy w necie ogladac! :shock:

Macie jakies wolne etaty u siebie? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :********

U mnie powtorka z rozrywki , trzyma mnie znow lęk od rana. Taki wolnoplynacy i przeraza mysl ze mam gdzies wyjsc .

Zreszta dom tez mnie przeraza ale tu na mnie nikt nie patrzy przynajmniej jak sie zle czuje i mamz awieszenia.

Wiem ze to po stresie zwiazanym z tym pajacem z dolu , po stresie zwiazanym z brakiem kasy , Same stresy a moja bariera obronna jest krucha jak z e szkla i takie rzeczy ja rozwalaja i znow to samo.

Zaluje ze terapia dopiero za 3 tyg bo moze lepiej bym sie poczula.

 

Upal juz nieznosny.

W pon wracam do Madzi i nie wiem jak ja to w tym stanie uczynie. :zonk::hide::hide::hide::hide: Beznadzieja i nie widze w tym momencie nawet malutkiego cienia nadziei ze bedzie lepiej.

No mam ochote nazazywac benzo zeby juz nic nie czuc zlego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Wstałam z okrutnym bólem głowy, bo pogoda niefajna, ciężka atmosfera. Ale wzięłam procha i polazłam z psem na porządny spacer, udało nam się , bo jak wracaliśmy to się rozpadało.

Nastrój mam niezły, bo jest twórcze działanie, głowę mam czym zająć. Może podjedziemy do sklepu zobaczyć lampki, bo jest jakaś duża wyprzedaż powystawowa. A na razie roboty naprawcze, przygotowanie ścian do malowania.

 

platek rozy, Plateczkowa***** tulam! Dobrze, że do Madzi znów idziesz, dasz radę, a będą obowiązki i pieniążek wpadnie, to od razu nastrój Ci się poprawi.

 

amelia83, Cieszę się Kochana! :great:

 

tosia_j, Aurora88, Hej Dziewczyny, jak Wam się sobota zapowiada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×