Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, Musze znow wejsc w faze nirwany :D nie wiem tylko kiedy to nastapi.

To pewnie vanish sobie z koszulka malo poradzi, ja mialam zwykla plame z herbaty na obrusie i zostala tylko troche sie zrobila jasniejsza.

Pamietasz taką reklamę:

TO ZABAWNE, ALE VANISH DAJE MI TAKI KOMFORT PSYCHICZNY.

? :shock:

 

Potrzebujesz tylko Vanisha :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, mirunia, dobranoc :papa:

 

Jak mam fazę to jestem pracowity, ale czasami potrafię leżeć w łóżku do 13 :D

Tak szybko to mi nie pójdzie, jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu będzie dopiero wszystko gotowe ;) Teraz przygotowania, ale chcę zacząć malować dopiero w poniedziałek, chyba wyskoczy mi gdzieś praca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

dzisiaj po wieloletniej przerwie zaczęłam się uczyć grać piosenkę, która mi się podoba na gitarze. Mam drobne palce i granie akordami to męczarnia, ale ćwiczę silną wolę, muzyka mnie wyzwoli. Namówiłam kuzynkę, żeby wzięła gitarę w góry, to będziemy w dzień chodzić, wieczorami śpiewać :105: Nie jestże to fajne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

dzisiaj po wieloletniej przerwie zaczęłam się uczyć grać piosenkę, która mi się podoba na gitarze. Mam drobne palce i granie akordami to męczarnia, ale ćwiczę silną wolę, muzyka mnie wyzwoli. Namówiłam kuzynkę, żeby wzięła gitarę w góry, to będziemy w dzień chodzić, wieczorami śpiewać :105: Nie jestże to fajne?

 

Czesc to bardzo fajnie ;) na pewno pomoze Ci to troszke w walce zaburzeniami ;) pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mi jakiś czas temu ukradli siodełko i mam nowe, więc w jeszcze nowsze inwestować nie będę. Albo się tyłek przyzwyczai (już jeździłam na nim wcześniej), albo będe owijać chustkami, dzisiaj owinęłam kurtką żeby móc do domu wrócić :D

 

Chyba masz bardzo delikatny tylek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak :D Możliwe, że tak boli po długiej przerwie ;)
Calkiem mozliwe,no i zalezy od siodla ;) A jeszcze jak gdzies daleko jechac to juz calkiem tylek dretwieje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloo :********

Wstalam z niepokojem i lękami , moj umysl jednak jest walniety .

Teraz przegladam sobie na blogach polecane odzywki do wlosow i pije herbate.

Wczoraj farbowalam te wlosy ale juz nie kupie nigdy farby ktora wczoraj je uraczylam _loreal Prodigy.Beznadziejna , slabo chwycila a dwa wlosy jakies takie po niej szrostkie. Najlepsze jednak bylo to ze podczas zmywania spadl mi z uchwytu prysznic na glowe i zalalam sobie oczy ta farba , boshe jak mnie palila :shock::shock::shock::shock: myslalam ze osleplam bo widzialam tylko mgle , zaczelam wrzeszczec i wyrznelam we wannie 8)8) Na szczescie wzrok mi wrocil :lol::lol: piec przestalo na wieczor a ja pozniej sie sama z siebie smialam.

 

kosmostrada bravo za wycieczke :great::great: :********* i juz dzien fajnie spedzony , co tam ze samopoczucie kijowe , to taka drobna niedogodnosc!A na dzis jakie plany?

 

high farbowalam na ciemny braz bo swoje mam brazowe ale juz nijakie bez farbki wiec kolor podkrecam ;):D

 

tosia_j, witaj :******** smacznej kawki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

platek rozy,***** Kochana ale jesteś aparatka, historia z oślepnięciem mrożąca krew w żyłach... :D Ale wiem, jak to jest, potem się człowiek śmieje.

A ja dzisiaj zaraz wybieram się do młodego zegarek mu podrzucić (nie wiem, dlaczego stał się nagle potrzebny :shock: ), popaczę na morze. Potem jedziemy po składniki na remont i zabieramy się za sypialnię.

 

tosia_j, Dzięki za kawkę, na przyszły raz poproszę z mlekiem... ;)

 

Po wczorajszym snuciu się po lesie, podczas kąpieli znalazłam u siebie kleszcza. Staram się, żeby głosik w głowie za dużo czarnych scenariuszy nie snuł, co z tego wyniknie. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×