Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Lusesita Dolores, tak, cielisty, pastelowy, taki dyskretny.

 

kosmostrada, Masz szczęście mieszkając nad morzem... jod, rzadko kiedy ciągnące się upały, piękne widoki, piękne Trójmiasto... no same zalety!!! Doceń to Kosmuniu :D bo nam odwala od tych upałów latem, albo od mrozów zimą. :roll::D

Pięknie spędziłaś dzionek, atrakcyjnie i urlopowo. Tak trzymaj! A jutro koniecznie na Kaszeby... inne powietrze. ;)

Ja jeszcze dwa dni i całuje szefa w łapkę na 3 tyg. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :mrgreen: jesteś niesamowita z tymi krówkami... jak poleżą dłużej to skruszeją.

Ja też uwielbiam krówki, mam je codziennie ;) ale lubię takie lekko w środku ciągutki, na zewnątrz kruche. :105:

 

A zdjęcie z pazurkami trochę nieostre, za duże wyszło. ;)

 

acherontia-styx, u mnie jednak też ciut chłodniej ok.28 - 29, to odetchnę, ale w sobotę ponad 30.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No nawet ja już nie mogę się doczekać Twojego urlopu! :lol: Jak tu na Spamową wpadniesz wyspana i zrelaksowana.

 

Z chochlą w ręku i słoikiem ogórków :mrgreen:

 

A tak serio, to też już czekam z utęsknieniem na sen, spokój, wyluzowanie... sama wiesz jak fajnie jest nie śpieszyć się.

Kosmuniu, w sierpniu to ja już poczuję jesień, jak zobaczę osy i nasze gruszki, to dla mnie już jesiennie. No i jarzębiny czerwieniejące. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No ba, tylko dzięki temu ciągnę, że nic na siłę, nie ma terminów, mogę podrzemać w ciągu dnia, jak mnie łeb boli, mam złą fazę to szybciutko mogę coś wykombinować, jakieś wyjście, żeby myśli zmienić... I tak jak mówisz, mieszkam w takim miejscu, że jest jak sobie życie uprzyjemniać praktycznie za darmo, samym wyjściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak, czas urlopowy dobrze wykorzystany i niekoniecznie na super wyjeździe też ma swoje uroki.

Żeby zamoczyć nogi w morzu nie musisz jechać przez całą Polskę, masz słoną wodę "pod ręką". :D A my z głębi Polski tachamy tam walizy i dopiero za słone pieniądze mamy słoną wodę... no taka prawda.

 

Lecę pod szybki prysznic i lulu, dobrej nocki życzę! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praskeda, kłaniam się. U mnie, za pytanie dziękuję, wszystko dobrze jest - terapia mnie nie przemieliła ;) Dodatkowo, odwiedził mnie niewidziany dawno kolega, a i rozmowę telefoniczą miałem miłą. A u Ciebie?

 

Purpurowy, uszanowanie. Co się stało, jeżeli zapytać mogę?

P.S. Pancerna klawiatura ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, paskudne... Dobrze, że sie tego pozbyłeś.

 

Praskeda, możesz nam o tym, jeżeli chcesz, opowiedzieć bez obaw, że nas zanudzisz (a przynajmniej mnie ;) ).

 

yogurt, z miłymi ludźmi ;)

 

Właśnie zauważyłem, że kolega zostawił farbki do modeli u mnie. Zyskuje przewagę - może nareszcie skończę drużynę piechoty RKKA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, można i do modeli, a i do gier używać :smile: W sumie kamadir już dostał większość podstawowych kolorów, teraz zostają jeszcze twarz i dłonie, a potem przyciemniania i rozjaśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×