Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, Gdzie żeś te kolczyki umieścił, że się spytam niedyskretnie? ;)

Jeden w jednym uchu, drugi w drugim. Szaleństwa ni ma, bo siostry się trochę cykały, ale jak zobaczyłem że to takie łatwe, to następne sam se zrobię.

 

Mozesz dac zdjecie Dober ;)

Dzisiaj już nie, bo trochę zajęty jestem, ale jutro dam radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani:********

Wstalam z jakims irracjonalnym lękiem i siedze osowiala . Nosz jak nie znosze takich chwil. Teraz sie obawiam czy zas mnie dziabnie na dluzej czy nie?

Nie mam na dzis specjalnych planow wiec moze to tez jest powodem.

 

A Wy co bedziecie porabiac:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Ja z kolei od rana na kiblu... :hide: Boli mnie wszystko i telepie mnie. Tak trudno jest zaakceptować i ignorować fakt, że całkiem przyjemna i normalna perspektywa wyjazdu do znajomych na wieś tyle kosztuje. Wzięłam stoperan, piję herbatkę, czekam, aż przejdzie... Bardzo chcę się choć na chwilę wyrwać z miasta. :why:

Młody odstawiony na stacjonarne zgrupowanie - mamy 10 dni planowania tylko pod siebie.

U mnie chmury, zapowiadają burze.

 

platek rozy, ***** Kochana, poranny lęk przejdzie, a w ciągu dnia może coś się urodzi, coś wymyślisz. Zawsze możesz jeszcze iść na zlot. Upał u Ciebie?

 

ugh, Hej! Uspokoił Ci się żołądek? Obolała możesz być z wyczerpania sensacjami żołądkowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zoladek sie uspokoil, mysle ze prblemy z nim wywoluje spozywanie jablek. Tzn. nie mialam jakichs ogromnych problemow, ze caly czas mnie bolal brzuch ale przez caly dzien co jakis czas pobolewal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Hey Slonce:******** czlowiek sie tyle umorduje z byle powodu ze naprawde az dziw bierze :hide: co te nasze mozgi potrafia z nami robic.Zamiast sie cieszyc ze wyjazd to czlowiek to przezywa, zreszta brak wyjazdu tez zly co widac po mnie. Nie dogodzisz nerwicy :bezradny::bezradny:

 

ugh, :******* pewnie tak , ja pamietam jak lozko zmienialam to tez kilka nocy trwalo zanim sie do niego przyzwyczailam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platek rozy, generalnie powolnym krokiem ale lepiej. Wprawdzie ciagle jeszcse czuje sie co dziennie jak na kacu ale chyba powoli suple uzupelniaja niedobory. Mam juz co raz mniej tepy wzrok I jestem w stanie normalnie ustac na nogach a nawet pojsc na spacer z psem jak I tez troche potrenowac ale wtedy prawie mdleje. Licse na to, ze lekarz wypisze skierowanie na dosylna b12 no I nie wiem jeszcse jak z niedoborem magnezu zalatwic sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×