Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

pije 3 krolewskie i 1 okocimka mocego :D ale mnie tak scielo po tej duchocie ze nawet sobie soczku z tesco nie dolalem do piwka i nawet kanapeczek z jajkiem i majonezem nie zrobilem :( kirwa ta duchota mnie niszczy na maxa poce sie jak swiinia i po prochach jak duszno to mi sie w bani ciagle kreci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, ja też, o ile myślimy o tym samym (o buczkach czyli), przygotowywałem sobie zawsze dwa do kompa. jednego wypijałem i namawiałem forumowiczki na skajpa, a drugi już na rozmowe na skajpa był przeznaczony:D

ehh to były czasy jeszcze pod innym nickiem tu byłem bo ja od 2009 jestem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta,

ja chlalem pod calodobowa w 2009 :D i 3 ruskie za 5 zl jeden i zakrecony :D

a wtedy ma najwieksza miloscia byl hazard :D

 

 

o kurde, to chyba stąd te ciągotki do pato klimatów?

elo

 

czwarta :]

a Ty skąd się tu zjawiłaś, czy też były jakieś metamorfozy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzeto ile masz lat i ile sajko lase przekotłowales :D jak odpowiesz to przebijam stawke z lionow i krolewskiego na najwieksza pizze w miescie :D srednica 60 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, 30 lat, na reszte nie odpowiem bo dziewczyna czyta forum ;/

 

elo, a nie, mi chodziło, z jakiej platformy, czy z instagramu, czy z fejsbooka, ja sobie Ciebie wyobrazam jako bardzo interaktywną i zaznajomioną z najnowszymi trendami netowymi, przypuszczam, ze od gimbazy juz tak bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, ale chyba sie przekonałaś, że to forum jest najbardziej krejzi szit i dlatego tu zostałaś :]

Rebelia, nom, to dużo czy mało jest? :]

hobby wbijaj z królewskimi na zlot do tych dziewuszek co-na-dzisiaj-czyli-dziennik-psychoterapii-t40115-16562.html będziesz rodzynkiem:D jak w raju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, uff, już myślałem, że powiesz "zgred" i ze nie nadaje sie do najnowszych trednów internetowych.

to jakaś moja obsesja, filmy oglądam tylko max 4/5lat wstecz boje sie ze swiat mnie wyprzedzi :]

elo, to nie szalej z klonikami bo jak przesadzisz to nawet tu sie nie bedziesz nadawac! pamietaj to! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×