Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam się zastanawiać nad sobą, albowiem was rozumiem ;) Buty kupuję w takim małym sklepie obuwniczym, mają porządne i za normalne pieniądze (żeby było zabawniej, biorą obuwie chyba od tych samych dostawców co duże sieci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, czyli masz w sobie pierwiastek kobiecosci? :mrgreen:

No, ten... Tego... Więc.. Kurczę! Zawstydiłem się :hide: Poważnie zaś pisząc, poszukiwanie butów u mnie to istna wyprawa (chyba jestem malutki czy coś ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu właśnie problem leży, zapominają że wysocy ludzie nie mają stopy niemowlaka ;) Nie mówię o spodniach (jak nogawka długa, to dają taki obwód w pasie, że dwa razy wejdę; na szczęście, jest jeszcze jeden sklep niewielki i tam mają normalne spodnie). Nie mówię o tym, że wszędzie muszą umieścić jakieś pseudomłodzieżowe wzory, rozdarcia i przetarcia (w podstawówce to przerabiałem ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy udało mi się uskutecznic drzemkę, czyli ewidentnie telepawka opadła. :yeah: Miałam mroczny sen, że ścigałam psychopatę, normalnie norweski kryminał, nie mogłam się dobudzic tak było ekscytująco, ale strasznie. :shock::D

Wreszcie się niechętnie wybudziłam, ale w takim zamuleniu, że musiałam sobie dwie kawy pod rząd strzelic. No i chyba po tych kawach, jak mnie przeczyściło... Normalnie Miruniowy sposób pt. węgiel zastosuję. Właśnie zadzwoniłam do mensza, żeby kupił, bo sama raczej nie pójdę. :bezradny: dosłownie jak nie urok to... Ale nic , akurat to wszystko zniosę i przyjmę na klatę.

 

PannaNatalia, Wytrzymaj jeszcze trochę, pomyśł sobie, że już naprawdę weekend za rogiem.

 

takie tam, niby taka pierdoła, a czasami wkurza. Sama wiem, ile za butami chodzę, a za bardzo nie lubię snuc się po sklepach, więc cholery można dostac.

 

platek rozy, Plateczkowa, pyszności i jakie zdrowe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, o bidulo TY nasza ! :D :D tulam Cie i sie smiecham . Moze juz Ci mina te dolegliwosci jelitowe.A sen ... zwazywszy na moje zamilowanie do skandynawskich kryminalow to megasny ! :D

Choiaz ja dwa ostatnie wieczory tez na kiblu spedzalam i nie wiem po czym . :bezradny::roll::D

 

Ide na spacer, bo sie ocieplilo , wiec skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×