Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł ponownie!

 

Przyleciałam z roboty, trochę odsapnę i pędzę z powrotem na 17tą. Ale już od poniedziałku spokojniej, a potem urlopiszcze.

 

Cóż to za ślinotokowe tematy dzisiaj...

Mam nadzieję jutro się na tyle dobrze czuc, żeby z rana pojechac na ryneczek, min po czereśnie. :105:

 

mirunia, Co tam słonko u Ciebie, jak dzisiaj humorek?

 

JERZY1962, Jerzyku dziś bardziej rozmowny jesteś, chyba ciut lepiej jest?

 

platek rozy, przepisy mam zapisane, chyba cały weekend będę piekła, jeszcze do tego kokosanki Cyklopki... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

też bym zjadła czeresnie, na razie opycham sie truskawkami, sa pyszne i ogromne

pogoda dzis idealna

byłam na tej wizycie z psychologiem, mam miec ze 4 spotkania konsultacyjne i po tych spotkaniach dowiem sie czy zaczne terapie

mam przyniesc na nastepna wizyte wypisy ze szpitali

\byłam tez u psychiatry zmieniła mi lek bo spac nie mogłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak rodzicielka moja robiła takie kulki :) Wolałem je bardziej, niż kupowane. Swoją drogą, znalazłem ostatnio trochę starych przepisów na naturalne kosmetyki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam zmęczona, ale zadowolona, że ten dzień minął bez większych sensacji. Teraz trochę mi gorzej, jak emocje opadły, ale dzień bardziej do przodu niż wczoraj.

Monsz zabrała mnie na prawdziwego hamburgera , miałam wizję, że haftnę, ale tak mnie zagadał, że zjadłam całego. :shock: Teraz trochę mnie brzuch boli, bo nieprzyzwyczajony, nie wiem dlaczego nie zjadłam czegoś lżejszego i zdrowszego. Jaka jestem zakręcona... :hide: Ale grunt, że weszło. :yeah:

 

mirunia, Ty to mnie wyczuwasz Kochana... ;) Jak się po poranku pozbierałam, poszłam do pracy, to już jakoś poszło. Na pewno dzisiejszy dzień jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×