Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tu do cholery oznaczyć kogoś nick, do odpisania, tak jak w dawnej wersji forum ?!

 

 

Cyklopka - Co u Ciebie?

Trzeba się przełączyć na starą skórkę forum.

 

No zakończyłam szkołę, zakończyłam kurs tańca, ale jeszcze mi paru klientów zostało, to trochę wychodzę, chociaż chciałabym już móc się trochę poobijać w sensie, żeby już o niczym nie myśleć. No i jeszcze piszę kąśliwe recenzje płyty. I mam nową bardzo dobrą koleżankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, bo z tą toaletą to myślałam, że jakiś problem żołądkowo-jelitowy :mhm:

 

Ja trochę ostatnio mam takich myśli, że coś mi się nie udało w życiu i co ja teraz zrobię, bo akurat teraz wiem, co powinnam była zrobić wtedy, a to nie pomaga. Jedyne co trochę pomaga, to taki lekki sygnał, że muszę zrobić jeszcze w życiu (w tym czy w przyszłym roku) coś fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:******* Ja dzis jade po decyzje w sprawie stopnia niepelnosprawnosci.

Juz mam od ranca nerwy i wymioty z tego powodu. Staram sie na sile zjesc owsianke.

Byle gowno a czlowiek przezywa jakby to byla decyzja odnosnie zycia czy smierci.

 

PannaNatalia, :******** Hey Slonce . Lepiej juz sie czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane!!!

Ja czekam aż mi się poranek wyklaruje, zejdzie trochę napięcie, czy nie, bo chciałam na ten ryneczek pojechac. Byłam u rodzinnej po namiary na jakiegoś dobrego gin. - endokrynologa, to nie ma :shock: , dała mi do prywatnego gabinetu swojego kolegi -ginekologa. Nie wiem, czy to nie wyrzucone pieniądze.

 

platek rozy, Plateczkowa***** O której jedziesz po tą decyzję?

 

Megi_, No patrz, to może dlatego ostatnio się źle czułaś... Nie martw się Kochana, wyprostują Ci to na pewno.

 

PannaNatalia, I jak się czujesz, zszedł trochę lęk, trzymasz się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy sie, trzymamy :)

Ja po wizycie wkurzona, bo nie przyjęła mnie lekarka tylko jakaś praktykantka, która szukała informacji w necie :shock: W końcu kazałam jej zmierzyć ciśnienie a tu tak jak wczoraj 100/60 i to po kawie mocnej :why: i jak ja mam funkcjonowac? Dawke Euthyroxu mi zmniejszyła ale za mało, bo po konsultacji smsowej ( moja endo tak sie kontaktuje ze mna) mam brac dawke 37,5 ug a nie 62,5 tak jak mi ta praktykantka zleciła !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, dobrze, że udało się sprawę naprostować.

 

PannaNatalia, dziękuję, stabilna nijakość (zatem - źle nie jest ;) ). I przeglądam stare przepisy; obiecałem poszukać jakiś maseczek na twarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esh , ja w pracy mojej bylejakiej ale niestety na normalna to juz szans nie mam bo dostalam odmowe z UM ---grupa sie miz adna nie nalezy.

Ale nie dziwne skoro dziadkowi o kuli nie przyznali miesjca parkingowego dla inwalidow. :bezradny::bezradny:

 

Do kitu mam nastroj .... teraz to bede szukala pracy stalej do usranej smierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie trać nadziei :***** ja dużo łez wypłakalam zanim coś sensownego znalazłam. Głupio z tą grupą :( to ja już nie wiem komu przyznają :(

 

Co poradzicie na podniesienie ciśnienia? :) Oprócz kawy bo juz dwie wypiłam i mnie żolądek wypali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie pojechałam na ryneczek, wewnętrzny klekot obniżył się, ale dopadły mnie zawroty, więc nici z prowadzenia samochodu.

Ale to jest objaw który mnie spowalnia , ale nie dobija. Takim trikom to się nie dajemy! ;) Więc lekko chwiejąc się pomaszerowałam do pobliskich sklepów, kupiłam czereśnie, truskawy i składniki na lekki obiadek - pierś z kuraka, fasolkę szparagową, ziemniaczki. No i kupiłam pierwszy w tym roku bób. :yeah: Chyba dziś coś pojem, a na pewno chłopaki dostaną wreszcie domowy obiad...

 

Megi_, jak dobrze, że masz kontakt z lekarką i wszystko pod kontrolą!

 

takie tam, Hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Plateczkowa tulam Kochana! Mi też moja praca spadła z nieba, niespodziewanie...

 

Megi_, Mi pomagają napoje witaminowe, piję w pracy, żeby nie zasnąc. One są z reguły w dziale napojów energetycznych, ale mają same witaminy, bez tauryny. Różnych firm. Może spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×