Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

DarkMaster, Jesteśmy wyjątkowi to fakt, ale niekoniecznie musi się to objawiac w postaci snucia się po chałupie w środku nocy.

 

Uskutecznię kolejne podejście do poduchy, bo niestety mam budzik nastawiony na jutro na siódmą... :hide:

Robimy zawody kto pierwszy zaśnie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani dziekuje Wszystkim za zyczenia!!!!!k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,10_MX_orig.gif

 

Dzionek spedzilam bardzo fajnie :) Ciacho z batata smakowalo i dostalam za nie pochwaly :D za kebaby tez ;) dostalam piekny prezent :105: jako maniaczka perfumowa z biedna kieszenia zostalam dopieszczona zapachowo ;):105::105::105:

 

 

 

kosmostrada, Kochana mam nadzieje ze dospalas jednak do rana juz bez klopotow:********

Co na dzis planuejsz? U nas jest piknik lotniczy na ktorym ma byc z grupa pin upek moja przyjaciolka z Przemysla ale pogoda sie zapowiada fatalna i chyba sie nie wybiore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Około trzeciej udało mi się zasnąc. Niestety o 6tej jakiś dowcipniś dzwonił dzwonkiem u drzwi i mnie obudził. I tak się snuję... Kcę spac, a mnie telepie i nie mogę zasnąc... :why:

 

platek rozy, Cieszę się ogromnie, że tak pięknie Ci urodziny minęły. :105:

Mi się plany na dziś posypały, bo najważniejsze, żeby udało mi się przekimac. Dostałam wreszcie @ prawie po roku, plus odstawienia prawie całkowitego tabsów, ale to nie pomaga, jak boli brzuch.

Może pogoda Ci się poprawi, u mnie lało w nocy i nad ranem, teraz się przejaśniło, chmury, ale przyjemnie na dworzu. Ale po wczorajszym dniu endorfinek masz cały zapas, więc na siłę wychodzic nie musisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, no baaa :D ciacha jeszcze mam :D to doloze ;)

 

kosmostrada, Kochana no to faktycznie nie pospalas dzis . A nie beirzesz juz nic kompletnie z lekarstw????

Moze organizm musi sie przestawic , ja tak mialam . Teraz jak nie spie to biore doraznie chlora polowe i zasypiam raczej tyle ze pozniej jestem z leksza zamulona na drugi dzien . Staram sie ewentualnie uskuteczniac relaksacje ale taka po swojemu .

 

A takie cudo dostalam . Uwielbiam perfumy tej firmy.

 

3552_cfa2_500.jpeg:105::105::105::105::105::105::105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, O patrz nie znam tego zapachu. Ale prezent taki jak trzeba - rozpieszczający. :smile:

Biorę tylko 50 mg Sulpirydu, czyli prawie nic. Tak, organizm się dostosowuje, ale też mam trochę stresów rodzinnych, a wiadomo, że nie jest to najlepszy czas dla mnie i przeżywam wszystko nadmiernie.

Jeśli się to powtórzy, to też coś raz łyknę pewnie z zapasów, żeby jedną noc miec zaliczoną. Wzięłam wczoraj na noc ten Validol, ale jak widac, równie dobrze mogłabym sobie dziabnąc witaminę C. :bezradny: Zaraz łyknę następny, ale na cuda nie liczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, on slabiuski , mnie tylko upspokajal na poczatku po smierci mamy a pozniej juz nie pomagal wcale .

Musi sie stan ustabilizowac w miare a teraz masz troche misz maszu w organizmie bo i @ wraca i leki rozne byly ostatnio.

 

A perfumki sa cudne , to taki mega sexowny , mocny zapach , kadzidlany , snujacy sie , z ogonem. Nadajacy sie na wieczor i na randki , chociaz ja i w dzien nosilam inny z tej firmy , rownie mocny i mroczny. :105::105::105: Boshe jak ja dawno perfum nie kupowalam , ostatnie to jeszcze kiedy pracowalam na umowie .

A kocham , uwielbiam i jak na siebie ich nie naloze to sie wrecz czuje niekompletnie ubrana .Ogromna radosc mi sprawiaja zapachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×