Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Nicholas, lubisz patrzeć w gwiazdy ?

Tak teraz spojrzałam, że całkiem całkiem ciekawą masz tą lokalizacje ..

Chyba że.. tam przebywasz...często.

 

 

 

 

Mark , no bo okropnie się zachowują na prawdę , mają głupie pomysły. Ale kied dłużej nad tym się pokontempluje, to faktycznie, dzieci które robią problemy, to w sumie paradoksalnie mniejszy problem od ludzi z Liceum którzy robią problemy, bo jednak od "dorosłych dzieci " powinno sie mniej wymagać ,nie tego samego co od tych którzy wiek pełnoletności przekroczyli.

W sumie masz rację....

Ale może chodzi też o to , że po dzieciach czasem się człowiek takich czynów nie spodziewa, z roku na rok dzieci są na prawdę coraz bardziej do przodu , ale w negatywnym sensie.,... a liceum , jakby do tyłu ?

 

Gimnazjum - pokażmy że jesteśmy dorośli - nieświadomośc konsekwencji

Liceum - pokażmy jaką zabawą może być życie - ucieczka / olewka konsekwencji....

 

 

Chyba że bredzę .....eeeee mózg przegrzany :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę , mam termin egzaminu na 3.07.

Muszę to wkuwać , ale ... robię jeden test 15 min, piszę na forum , przepisuję błędne odpowiedzi, pisze na forum, robie test , pisze na forum.... i tak w kółko :D

A najchętniej to poczytałabym książke , ale nie Rotę ! To za poważne.

Póki co koło łóżka , czeka "Doktor Sen " King;a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, musiałem. I tak nic załatwione nie zostało, a przede mną kolejne wyjście (aczkolwiek tym razem chcę iść).

Czerwiec nie jest zły, tylko żeby tak nie lało... Chyba mi burzę przesłaliście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×