Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Yo!

U mnie całkiem pozytywny ;). W końcu umówiłam się na RM prawie całego ciała (:D) więc zaczynam się cieszyć, że w tym tygodniu wyjasni się, czy to kręgosłup/głowa, czy jednak zwariowałam :D.

 

A Ty jak, wypoczęta, wyspana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, nie wiem w sumie co gorsze. Zawsze jakoś wolę "fizyczne" choroby, gdzie fizycznie mozna zaobserwować postępy leczenia bądź postępów brak - po prostu jasna sytuacja na czym się stoi. W psychice niestety jest tak, że to nigdy nie wiadome, czy już jest dobrze, czy nie.

 

Lusesita Dolores, ja to dzisiaj chyba zamówię jakieś shusi bo tak mnie wzięło :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, w sumie nie wiem, czy mi się będzie chciało robić obiad, ale jaki już, to będzie to sosik serowy z mięskiem, makaronem i ogórkami korniszonymi ;)

Nie możesz mieszkać bliżej? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ugh, i jak na złość niespodziewane nawroty...

No tak ale to zależy od schorzenia - nie zakładam żadnego nowotworu czy innego guza. Liczę, że jak już, to wystarczy jakaś fizjoterapia i inne ćwiczenia rozluźniające. Nawet kiedyś mój trener powiedział, że ja zawsze mam strasznie spięte mięście od karku do głowy - może to od tego. Nawet, gdy zasypiam, to jakoś nie potrafię tak po prostu luźno położyc głowy na poduszkę, zawsze mam napiętą, sztywną "szyję".

 

ugh, haha a Ty? :D

Ojj, swojego czasu cżesto bywałam w Karkonoszach ;). Jak się ogarnę ze zdrowiem, to jakoś zimą na kilkudniowy trip po górach wyskocze, to kto wie - może gdzieś w "Twoje" rejony wpadnę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, biorąc pod uwagę Twoje gabaryty, to musiałabyś zjeść hipopotama chyba, żeby przypominać kulkę. :> Jedz, jedz i niech Ci na zdrowie wyjdzie. :)

 

ugh, RM praktycznie całego ciała? :D Ale wiesz, ile trwa jedno badanie tym wielkim magnesem? Trzeba leżeć nieruchomo i słuchać dziwnych trzasków, grzmotów itp. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, połowy rzekłabym - głowa, kręgi szyjne i jama brzuszna. Wiem, że długo to trwa ale między poszczególnymi badaniami sa przerwy także luz ;).

Chociaż dziś mnie babka rozwaliła bo gdy się umawiałam, to mówiłam od razu, że chce RM z kontrastem. Babka mi powiedziała, że RM głowy zawsze robią tylko z kontrastem po czym zaczęła mi dyskotwać, że RM bez kontrastu kosztuje "ileś tam" a z kontrastem "ileś tam" - jakoś mało w tym logiki :D.

Niestety, badanie RM nie należy do najbardziej komfortowych ale co zrobić, jakoś przeżyję ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ugh, o, myślałem, że badania z kontrastem wymagają skierowania od lekarza. A to będzie przez wkłucie czy do wypicia?

 

Artemizja, bób jest pyszny! :105: Myślę, że lepiej nie odpowiadać wprost na Twoje pytanie. :P Powiedzmy tylko, że rośliny strączkowe mają kilka wspólnych cech, które uwydatniają się, gdy zje się ich za dużo. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, a tak z ciekawości - masz jakąś konkretną ilość godzin do przepracowania w miesiącu, czy cię szefostwo wykorzystuje? Bo faktycznie takie ciągi nocek nie powinny się zdarzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×