Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, sezon się zbliża... jeszcze się napatrzysz :lol: ... aż Cię oczy będą boleć :?

 

Weź ty już nie pisz o takich sprawach bo się nie znasz. Od tego oczy nie bolą, chyba że ty chcesz go nawiedzić to wtedy mogą boleć. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, sezon się zbliża... jeszcze się napatrzysz :lol: ... aż Cię oczy będą boleć :?

no tak tylko takie patrzenie przy braku zaspokojenia wzmaga jeszcze frustracje nic w tym pozytywnego, no ale mniej mnie to wkurza( już prawie w ogóle) niż 10-20 lat temu

Starość, nie radość :bezradny:

 

carlosbueno, sezon się zbliża... jeszcze się napatrzysz :lol: ... aż Cię oczy będą boleć :?

 

Weź ty już nie pisz o takich sprawach bo się nie znasz. Od tego oczy nie bolą, chyba że ty chcesz go nawiedzić to wtedy mogą boleć. :mrgreen:

To już na szczęście nie Twój problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, ale latem to normalne, ze chodzi sie w krótkich spodenkach czy bluzkach na ramiączkach itp. No chyba jak jest 30 st to nie ubierzesz swetra z wełny i spodni grubych

 

Może ma sweter jak coś krótkiego ubierze. :mrgreen:

 

Arasha, jasne że nie mój problem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, też nie wspominam miło wizyty na plazy dla nudystów (przez przypadek w drodze ze Swinoujscia do Albeck). Byly same stare Niemry z cycami do kolan, Wolf to zadne piekne widoki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx, na ulicach dostrzegam. Mowilem o niemieckiej plazy dla nudystow.

Generalnie letnie stroje sa ok. W koncu musimy miec jakas przyjemnosc dla oka. Znaczy zalezy kto sie rozbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałam śliczną dziewczynę opalającą się topless we Francji, pozazdrościłam. Ale w sumie nie chciałabym, żeby gapili się na mnie wszyscy przechodnie - biorąc pod uwagę, jak wielu mamy tramwajowych ocieraczy, świadomość o czym myślą budziłaby we mnie odrazę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jednak ile problemów rozwiązałoby to, gdyby wszyscy chodzili nago... Kobieta od razu wiedziałaby czy działa na mężczyznę, nie byłoby miejsca na zastanawianie się, wszystko byłoby proste i widoczne na pierwszy rzut oka. My też moglibyśmy wiedzieć coś tam, coś tam, choć tutaj problem prawidłowej interpretacji oznak mógłby być czasem mylący. ;)

 

No i kolejny temat na forum okazałby się zbędny, bo nie byłoby ubioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×