Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

no mam leki ktore nie pomagaja wiec w sumie co za roznica czy je biore czy nie

 

ja to nawet na fejsie nie posiadam zony a co dopiero meza zostane sama z kotem i bede ta starsza dziwna wiedzma ktorej sie zawsze bajtle boja w tych amerykanskich filmadlach z lat dziewiedziesiatych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie gadanie, tylko mam fobię komunikacyjną :pirate: Już dawno byś mnie miał na karku :mrgreen:

 

Btw Rozewie nadal kocham :105:

no ale od zawsze masz ta fobie, przecież kiedyś podobno często nad morzem bywałaś.

No bo fobię komunikacyjną mam od 3 lat, a wcześniej mogłam wszędzie jeździć bez ograniczeń ( pociągiem lub samochodem ), miałam tylko emetofobię, ale przez wiele lat w uśpieniu :mhm: ale jak wróciły lęki, to wszystko dupnęło, złapała mnie panika raz w autobusie ( w sumie bez powodu ) i z czasem przeniosła się na wszystkie środki transportu, poza własnymi nogami... jeszcze w ostateczności tramwaje toleruję, ale tramem nad morze się nie dostanę :? Pozostaje mi wyłącznie teleportacja...

 

Wy to jeszcze jesteście bardzo młodzi, możecie jeszcze kiedyś znaleźć swoją Drugą Połówkę, gorzej mają samotni staruszkowie, nimi to już nikt się nie przejmuje, ja się obawiam o własną starość, kto mi poda szklankę herbaty gdy będę chora i niedomagająca.

Tak mówisz, jakbyś miała co najmniej 60 lat :mrgreen: ( a jesteś młodsza od wielu z nas ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko chlapnęłam, nie mam fejsa, męża na fejsie tym bardziej :D kota też nie mam, bo rodzina mi się zabroniła do niego zbliżać, jesteś totalnie do przodu stara!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ten spór nikt nikogo do odwiedzin nie przymusza, ja to już parę razy rzucałem luźne propozycje odwiedzin mnie ale wiem że realnie nikłe na to są szanse.

Nikłe szanse, bo nie potrafisz się odpowiednio zareklamować, nie mówiąc już o swoich okolicach, które masz wymarzone... chociażby w takim malutkim i w sumie nieznanym specjalnie Swarzewie jest gdzie połazić :pirate: Ale to chyba Ty powinieneś wiedzieć, nie ja! A patrząc trochę dalej, w Jastarni jest niewielka latarnia morska, niestety nieudostępniona do zwiedzania dla turystów ( byłam, obfotografowałam ze wszystkich stron i odbiłam się od siatki :bezradny: ). Masz pomysł, jak się tam dostać :lol: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bardzo nienaturalne bo obecność innych szybko mnie meczy, potrzebuje potem dużo czasu pobyć sama i przeważnie to była ta bariera ze nie potrafiłam się wkręcić w towarzystwo.

To chyba nie jest wyłącznie kwestia usposobienia... ja jestem ekstrawertykiem, a też potrzebuję ciszy, spokoju i dużo przestrzeni do życia. Na dłuższą metę męczy mnie obecność innych ludzi :?

 

Masturbow, elo, Arhol, w sumie to najlepiej się czuję przed kompem i w wirtulau, więc dołączam do towarzystwa ;)

 

elo, tak się zastanawiam, bo pisałaś, że z fona nie korzystasz, a z kompa czy tabletu Ci nie przeszkadza? ( każde ustrojstwo się brudzi, zwł. jak ma kontakt z palcami :? ).

Niby można co chwilę dezynfekować, ale jaka jest wtedy przyjemność z korzystania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, tak się zastanawiam, bo pisałaś, że z fona nie korzystasz, a z kompa czy tabletu Ci nie przeszkadza? ( każde ustrojstwo się brudzi, zwł. jak ma kontakt z palcami ). Niby można co chwilę dezynfekować, ale jaka jest wtedy przyjemność z korzystania?

 

ale laptop nigdy nie mial kontaktu z podlozem to raz a dwa to nie dotkne siebie reka ktora korzystala z niego {musze ja wpierw umyc} plus zabezpieczam sie przed brudem rekawiczkami chusteczkami itepe jezu ogolnie chujnia bo ciagle boje sie zasyfic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×