Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Mi totalnie odjebalo od tych prochow. Nie wiem gdzie sie zatrzymam ale czuje ze dlugo tak nie pociagne . Jest zajebiscie i niech sie boja wszyscy ktorzy sobie nagrabili przez ostatnie lata. Czas zemsty nadchodzi.

 

Moze mania?

O ile hipomania jest spoko to w przypadku manii trzeba leciec do lekarza , bo narobiwszy sobie przypalow sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tez ostatnio odwaliło hehe wenla 225 i Trittico cala tableta rowna sie super odjazd u mnie. Ktoś ostatnio tu pisał ze Male dawki są dla drobnych kobitek a duże dla facetow. Hmmnmm to ja facet jestem ????? Ja jestem drobna chuda kobitka, zażywam 225 wenli do tego 75 trittico i dopiero to na mnie dziala :) nawet lekarka mowila mi, ze na mnie widocznie musi kopa dać mega dawka...co do snów EMILK to fakt są fantastyczne realistyczne a po trittico jeszcze bardziej :):):) no mam nadzieje ze manii nie mam ale odkad mam te trittico i 225 wenli to deprecha minela. Każdemu zycze tego co ja mam teraz, tymbardziej ze tak długo czekalam na dobre :):):)

 

p.s. PATRYK29 POOOOOZDROOOOO no i nie wszystkie baby to ....... ja również mogę powiedzieć ze faceci to chuje..... A nawet pizdy hehehe bo tez mam takie zdanie :):):) ale i tak Cie uwielbiam hehhe pozdro mam nadzieje ze u Ciebie wszystko ok ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!!!!!!!

 

NIE PIJCIE DO WENLI

ja za kazdym razem jak wypije wiecej niz 2 piwa wyje nocami przez sen i nie daje spac wspollokatorom !!

nigdy czegos podobnego nie mialem na zadnym ssri, to pewnie przez noradrenaline bo jest udokumentowany jej wplyw na sen

to straszne, sasiadow tez pewnie budzilem :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, Mi totalnie odjebalo od tych prochow. Nie wiem gdzie sie zatrzymam ale czuje ze dlugo tak nie pociagne . Jest zajebiscie i niech sie boja wszyscy ktorzy sobie nagrabili przez ostatnie lata. Czas zemsty nadchodzi.

 

Moze mania?

O ile hipomania jest spoko to w przypadku manii trzeba leciec do lekarza , bo narobiwszy sobie przypalow sporo.

 

 

"Mania - Znaczne podwyższenie nastroju lub wysoka drażliwość".

 

hmmm to trochę wygląda jakbym ja to miał. Ale ogólnie, jak się na babie nie siedziało 2-3 miechy to też można mieć podwyższoną drażliwość. :mrgreen:

 

Tak na marginesie to ostatnio coś łyknąłem, parę piw, a biorę tianeptynę. Normalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Patryk29, to naprawde dobry lek. dziala tak mozna powiedziec "naturalnie".napewno tez zwieksza aktywnosc

jestem zdrowy dopiero od niedawna odkad zaczalem brac wenle i dopiero teraz widze w jakiej dvpie bylem i ze u mnie to bardziej pod fobie spoleczna podchodzilo :roll:

 

posmutnialem zarazem jak mi przeszlo bo zaluje teraz tylu zmarnowanych lat w chorobie (jak przeciez mozna bylo cos z tym zrobic wczesniej :roll: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis w nocy na mircie miałem niewiarygodne wrecz realistyczne sny o zabarwieniu seksualnym,doszło do tego ze we snie pytałem samego siebie kiedy sie w końcu obudze,no i obudziłem sie o godz 10.Sen potwornie głęboki,twardy bez przebudzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, unikaj benzo. Jak czytam na forum jak ludzie schodza z benzo to az mi włos sie jezy na głowie.

Patryk29, no patrz wrociles do wenli a pisałes ze to szajs :mrgreen:

 

A ja sobie stoje na 37,5 :shock:

 

-- 04 cze 2015, 10:45 --

 

Dzis w nocy na mircie miałem niewiarygodne wrecz realistyczne sny o zabarwieniu seksualnym,doszło do tego ze we snie pytałem samego siebie kiedy sie w końcu obudze,no i obudziłem sie o godz 10.Sen potwornie głęboki,twardy bez przebudzeń.

:mrgreen: a cos bierzesz na sen? Po chlorze to ja takich akcji nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, unikaj benzo. Jak czytam na forum jak ludzie schodza z benzo to az mi włos sie jezy na głowie.

Patryk29, no patrz wrociles do wenli a pisałes ze to szajs :mrgreen:

 

A ja sobie stoje na 37,5 :shock:

 

-- 04 cze 2015, 10:45 --

 

Dzis w nocy na mircie miałem niewiarygodne wrecz realistyczne sny o zabarwieniu seksualnym,doszło do tego ze we snie pytałem samego siebie kiedy sie w końcu obudze,no i obudziłem sie o godz 10.Sen potwornie głęboki,twardy bez przebudzeń.

:mrgreen: a cos bierzesz na sen? Po chlorze to ja takich akcji nie mam.

 

To były ekstremalne orgie,słowem tarło :mrgreen:

 

-- 04 cze 2015, 13:36 --

 

Jak już pisałem nie raz SSRI powodują u osób je przyjmujących bierne samozadowolenie ,serotonina-jesteś syty,spełniony więc nie musisz dbać o nic więcej,kroczysz przez świat upajając się swą sytością.Znów jestem w punkcie w którym wnioskuje ze serotonina do niczego mnie nie prowadzi poza wstecznictwem,staje sie jak potulny baranek nie potrafiący walczyć o swoje zdanie ,ulegam wpływom z zewnątrz,jestem neutralny wobec dynamicznej i wymagającej agresywności rzeczywistości.Odkładam wobec powyzszego wenlafaksyne bo to ona doprowadziła mnie do takich przemysleń i status quo w którym obecnie sie znajduje.Będe brał mirtazapine w dawce 90 mg ,aripiprazol 7,5 mg a więc substancje oddziałujące na przedewszystkim na DA i NE.W planach mam dołączyć do zestau bupropion lub metylo.To tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, unikaj benzo. Jak czytam na forum jak ludzie schodza z benzo to az mi włos sie jezy na głowie.

Patryk29, no patrz wrociles do wenli a pisałes ze to szajs :mrgreen:

 

A ja sobie stoje na 37,5 :shock:

 

-- 04 cze 2015, 10:45 --

 

Dzis w nocy na mircie miałem niewiarygodne wrecz realistyczne sny o zabarwieniu seksualnym,doszło do tego ze we snie pytałem samego siebie kiedy sie w końcu obudze,no i obudziłem sie o godz 10.Sen potwornie głęboki,twardy bez przebudzeń.

:mrgreen: a cos bierzesz na sen? Po chlorze to ja takich akcji nie mam.

 

To były ekstremalne orgie,słowem tarło :mrgreen:

 

-- 04 cze 2015, 13:36 --

 

Jak już pisałem nie raz SSRI powodują u osób je przyjmujących bierne samozadowolenie ,serotonina-jesteś syty,spełniony więc nie musisz dbać o nic więcej,kroczysz przez świat upajając się swą sytością.Znów jestem w punkcie w którym wnioskuje ze serotonina do niczego mnie nie prowadzi poza wstecznictwem,staje sie jak potulny baranek nie potrafiący walczyć o swoje zdanie ,ulegam wpływom z zewnątrz,jestem neutralny wobec dynamicznej i wymagającej agresywności rzeczywistości.Odkładam wobec powyzszego wenlafaksyne bo to ona doprowadziła mnie do takich przemysleń i status quo w którym obecnie sie znajduje.Będe brał mirtazapine w dawce 90 mg ,aripiprazol 7,5 mg a więc substancje oddziałujące na przedewszystkim na DA i NE.W planach mam dołączyć do zestau bupropion lub metylo.To tyle w temacie.

 

 

Jak dorzucisz do tego zestawu jeszcze tiane, to zaczniesz gadać jak ja i będą z Ciebie ludzie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tianeptynka dobra rzecz,niestety gryzła by sie z mirtą.

 

-- 04 cze 2015, 13:54 --

 

Znalazłem apteke internetową w której Wellbutrin 300 mg kosztuje 176zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, unikaj benzo. Jak czytam na forum jak ludzie schodza z benzo to az mi włos sie jezy na głowie.

Patryk29, no patrz wrociles do wenli a pisałes ze to szajs :mrgreen:

 

A ja sobie stoje na 37,5 :shock:

 

-- 04 cze 2015, 10:45 --

 

Dzis w nocy na mircie miałem niewiarygodne wrecz realistyczne sny o zabarwieniu seksualnym,doszło do tego ze we snie pytałem samego siebie kiedy sie w końcu obudze,no i obudziłem sie o godz 10.Sen potwornie głęboki,twardy bez przebudzeń.

:mrgreen: a cos bierzesz na sen? Po chlorze to ja takich akcji nie mam.

 

To były ekstremalne orgie,słowem tarło :mrgreen:

 

-- 04 cze 2015, 13:36 --

 

Jak już pisałem nie raz SSRI powodują u osób je przyjmujących bierne samozadowolenie ,serotonina-jesteś syty,spełniony więc nie musisz dbać o nic więcej,kroczysz przez świat upajając się swą sytością.Znów jestem w punkcie w którym wnioskuje ze serotonina do niczego mnie nie prowadzi poza wstecznictwem,staje sie jak potulny baranek nie potrafiący walczyć o swoje zdanie ,ulegam wpływom z zewnątrz,jestem neutralny wobec dynamicznej i wymagającej agresywności rzeczywistości.Odkładam wobec powyzszego wenlafaksyne bo to ona doprowadziła mnie do takich przemysleń i status quo w którym obecnie sie znajduje.Będe brał mirtazapine w dawce 90 mg ,aripiprazol 7,5 mg a więc substancje oddziałujące na przedewszystkim na DA i NE.W planach mam dołączyć do zestau bupropion lub metylo.To tyle w temacie.

 

To sa nie poparte zadna naukowa wiedza generalizacje, na podstawie ktorych ciezko ustalac sobie terapie. SSRI powoduja czasami spadek motywacji przez wplyw na receptory uwalniajace dopamine, ale ja nie laczylbym tego z biernym samozadowoleniem, raczej z brakiem motywacji i czasami lekka anhedonia ale to sa objawy uboczne.

Samo zwiekszanie DA powoduje chwilowa poprawe nastroju ale raz ze szybko wytwarza sie tolerancja, dwa nie ma dzialania stricte przecidepresyjnego w przeciwnym wypadku wystarczyloby amfe nawalac i po depresji.

Napierdalasz tyle tych lekow ze nawet nie wiadomo co i jak tutaj dziala,i to juz zajezdza politoksykomania ;)

No i neuroleptyk plus mirta oznacza rozjebanie metabolizmu totalne, wiem ze na razie nikogo nie obchodzi czy bedzie mnial cukrzyce czy nie ale uwierzcie mi skutki uboczne istnieja i jak juz sie pojawia wtedy dopiero jest placz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak lepiej Relanium 5 mg na mnie dziala niz np Alp 0,25 mg,chodzi o siłe.

odpowiednikiem 5 mg relanium jest 0,5 alprazolamu, więc nic w tym dziwnego ze działało lepiej relanium w takim porównaniu

 

Jak to obliczyłeś ?

 

-- 04 cze 2015, 14:00 --

 

Jak już pisałem nie raz SSRI powodują u osób je przyjmujących bierne samozadowolenie ,serotonina-jesteś syty,spełniony więc nie musisz dbać o nic więcej,kroczysz przez świat upajając się swą sytością

To sa nie poparte zadna naukowa wiedza generalizacje, na podstawie ktorych ciezko ustalac sobie terapie.

Być może nie jest to poparte badaniami, kiedyś w szpitalu lekarka mnie pyta kiedy się ocknąłem się i postanowiłem cokolwiek zmienić u siebie, ja na to stwierdziłem ze jak odstawiłem paroksetyne i obudziłem się z letargu w który mnie wpędziła, to stwierdzenie spotkało się z ogromnym zaskoczeniem i zdziwieniem ze strony lekarki, bo powiedziałem jej coś czego jej nie uczyli

To ze coś nie jest poparte nauką nie oznacza ze nie może wystąpić, dlatego z lekarzami się czasem trudno rozmawia, bo oni skupiają się na tym jak ma lek działać wg tego co ich uczyli a nie patrzą jak działa w rzeczywistości jak zgłasza to pacjent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, ta tabelka jest jakaś lewa. Ekwiwalent 0,5 mg alprazolamu to 10 mg diazepamu, a nie 5 mg. Poza tym w Lexotanie jest Bromazepam, a nie Flunitrazepam. Coś się komuś mocno pomyliło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×