Skocz do zawartości
Nerwica.com

Diagnoza psychologiczna


elzjaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.Ja choruje juz prawie od dziecka,a lecze sie od pieciu lat.Mam 26 lat Psycholog stwierdzil u mnie-osobowosc nieprawidlowa,chizoidalna,znacznie uposledzajaca zdolnosci adaptacyjne,zaburzenia osobowosci,oraz nerwice lekowo-depresyjna.Mialem bardzo duze ataki paniki,przez kilka lat-to byl horror,przez kilka lat,takze nie wychodzilem z domu-balem sie ludzi,ze cos zlego o mnie mowia,praktycznie nie mialem kontaktu z rzeczywistoscia,tylko zylem muzyka.Teraz moj stan sie poprawil,ale nadal wystepuje niesamodzielnosc,zagubienie.Nie moge przebywac sam w pomieszczeniach,bo sie boje,albo mam jakies urojenia,ze z jakiegos kata wyjdzie jakis potwor,albo mnie zabija.Boje sie chodzic po miescie,bo obawiam sie,ze zrobie w spodnie,a do publicznej toalety boje sie pojsc.Nie jest to latwe,ale akceptuje siebie i staram sie cos robic.Zajecie zbytnio nie pomaga,bo gdy cos sie robi,to takze sie mysli.Mam nowe okulary,a boje sie w nich chodzic,bo obawiam sie,ze moga sie zepsuc,a jak sie zepsuja,to nie bede mial je jak naprawic.Nerwica lekowa jest straszna,ale samemu trzeba sobie z nia radzic,pokonywac swoje slabosci.Mnie sie troche udalo osiagnac swoj osobisty sukces,w walce z nerwica.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy przeczytałem swoją diagnozę psychologiczną to sie za głowę złapałem, moja reakcja - oburzenie, co za bzdury - pomyślałem, by po spokojnej analizie stwierdzić, że to jednak prawie wszystko prawda, my lękowcy jesteśmy do siebie podobni, to dobrze bo przynajmniej możemy sie zrozumieć; trzymaj się elzjaro, trzymajmy się wszyscy, to forum to przecież rodzaj terapii, pozdrawam was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×