Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Uśmiech jakiejś starej kobiety, której dałam cukierki:)

mam nadzieję że nie przykleiły jej się do protezy :mrgreen: ja tez dostałem dziś cukierka

Jezu, nie strasz mnie!! dałam te cukierki i poszłam a teraz się boję, że się przeze mnie udusiła albo coś.. Kuźwa!

Za coś dostałeś czy tak po prostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uśmiech jakiejś starej kobiety, której dałam cukierki:)

mam nadzieję że nie przykleiły jej się do protezy :mrgreen: ja tez dostałem dziś cukierka

Jezu, nie strasz mnie!! dałam te cukierki i poszłam a teraz się boję, że się przeze mnie udusiła albo coś.. Kuźwa!

Za coś dostałeś czy tak po prostu?

Tak po prostu, zresztą minimum raz w tygodniu dostaje od jakiś kobiet, dziewczyn w pracy. A babci pewnie nic się nie stało, protezy wszystko wytrzymają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za coś dostałeś czy tak po prostu?

Tak po prostu, zresztą minimum raz w tygodniu dostaje od jakiś kobiet, dziewczyn w pracy.

I Ty podobno narzekasz na brak zainteresowania ze strony kobiet? :shock:

Albo coś mi się pomyliło albo kręcisz ;)

 

-- 14 kwi 2015, 20:44 --

 

siostrawiatru, spoko spoko. Jak tawarisz carlosbueno zauważył, najwyżej starsza pani wyciumka cukierka przyklejonego do protezy 8) .

:mrgreen: Dzięki za rozbawienie, ale cholera wie co z tymi cukierkami. Akcja działa się w poczekalni do psychiatry więc nigdy nic nie wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za coś dostałeś czy tak po prostu?

Tak po prostu, zresztą minimum raz w tygodniu dostaje od jakiś kobiet, dziewczyn w pracy. A babci pewnie nic się nie stało, protezy wszystko wytrzymają.

I Ty podobno narzekasz na brak zainteresowania ze strony kobiet? :shock:

Albo coś mi się pomyliło albo kręcisz ;)

Dają mi tylko mężatki( cukierki rzecz jasna) taka jedna co mi się podoba( ale tylko fizycznie) mnie nie cierpi i ciągle ma fochy.

 

a Ty siostra widzę że bardzo martwisz się o innych mimo własnych problemów , empatyczna z Ciebie dziewczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dają mi tylko mężatki( cukierki rzecz jasna) taka jedna co mi się podoba( ale tylko fizycznie) mnie nie cierpi i ciągle ma fochy.

Podobno kto się czubi ten się lubi. Możliwe, że ma fochy bo jej się podobasz i wkurza ją to. Albo inaczej nie umie pokazać, że jest Tobą zainteresowana:) Możliwe też, że w ten sposób próbuje zwrócić na siebie Twoją uwagę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dają mi tylko mężatki( cukierki rzecz jasna) taka jedna co mi się podoba( ale tylko fizycznie) mnie nie cierpi i ciągle ma fochy.

Podobno kto się czubi ten się lubi. Możliwe, że ma fochy bo jej się podobasz i wkurza ją to. Albo inaczej nie umie pokazać, że jest Tobą zainteresowana:) Możliwe też, że w ten sposób próbuje zwrócić na siebie Twoją uwagę:)

Carlos, masz branie :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dają mi tylko mężatki( cukierki rzecz jasna) taka jedna co mi się podoba( ale tylko fizycznie) mnie nie cierpi i ciągle ma fochy.

Podobno kto się czubi ten się lubi. Możliwe, że ma fochy bo jej się podobasz i wkurza ją to. Albo inaczej nie umie pokazać, że jest Tobą zainteresowana:) Możliwe też, że w ten sposób próbuje zwrócić na siebie Twoją uwagę:)

Carlos, masz branie :yeah:

Ale ona wszystkich nie lubi i na każdego jest obrażona, zresztą poza urodą nie ma raczej nic do zaoferowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, tym lepiej, że w psychuszce się to stało. Jak się pani cuks przykleił to od razu będzie to mogła to z terapeutą przepracować :P .

:mrgreen: To do psychiatry kolejka a ja tyle czasu zajęłam, że pewnie zdążyła te wszystkie cuksy wpitolić:) Za mną była babka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ona wszystkich nie lubi i na każdego jest obrażona, zresztą poza urodą nie ma raczej nic do zaoferowania.

A rozmawiałeś z nią chociaż? Oczywiście nie chodzi mi o tematy związane tylko z pracą.

 

-- 14 kwi 2015, 21:12 --

 

na_leśnik, Dzienks :mrgreen: Uratowałeś mnie od kolejnego zamartwiania się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ona wszystkich nie lubi i na każdego jest obrażona, zresztą poza urodą nie ma raczej nic do zaoferowania.

A rozmawiałeś z nią chociaż? Oczywiście nie chodzi mi o tematy związane tylko z pracą.

rozmawiałem, ale z nią nie idzie rozmawiać na inne tematy niż praca nic ją nie interesuje, ogólnie bardzo dziecinna jest a ma 26 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ona wszystkich nie lubi i na każdego jest obrażona, zresztą poza urodą nie ma raczej nic do zaoferowania.

A rozmawiałeś z nią chociaż? Oczywiście nie chodzi mi o tematy związane tylko z pracą.

rozmawiałem, ale z nią nie idzie rozmawiać na inne tematy niż praca nic ją nie interesuje, ogólnie bardzo dziecinna jest a ma 26 lat.

Ja też się czasem dziecinnie zachowuję a w maju skończę 32lata ( :shock: kurwa nie przeżyję tego). Strasznie mi wstyd z tego powodu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się czasem się dziecinnie zachowuję a w maju skończę 32lata ( :shock: /cenzura/ nie przeżyję tego). Strasznie mi wstyd z tego powodu.

To nie chodzi o dziecinne zachowanie tylko infantylizm uniemożliwiający normalną komunikację. Ty w porównaniu do niej jesteś lata świetlne dojrzalsza, mądrzejsza, już nie mówię o rozwiniętej uczuciowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się czasem się dziecinnie zachowuję a w maju skończę 32lata ( :shock: /cenzura/ nie przeżyję tego). Strasznie mi wstyd z tego powodu.

To nie chodzi o dziecinne zachowanie tylko infantylizm uniemożliwiający normalną komunikację. Ty w porównaniu do niej jesteś lata świetlne dojrzalsza, mądrzejsza, już nie mówię o rozwiniętej uczuciowości.

Dziękuję, ale teraz boje się, że wpadnę w samozachwyt i już w ogóle masakra będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×