Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję, ale teraz boje się, że wpadnę w samozachwyt i już w ogóle masakra będzie.
Może nie samozachwyt ale trochę dowartościować się powinnaś, zresztą ja pewnie też. A poza tym 30-tka to kijowy wiek wszyscy oczekują od nas dorosłości w sensie stabilny związek najlepiej małżeństwo i dzieci , poważna praca, kariera a jak tego nie ma to czujemy ze zawodzimy wszystkich dookoła łącznie z sobą , moje poważne problemy zaczęły się własnie gdy miałem 30 lat choć oczywiście wcześniej se na to mocno zapracowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale teraz boje się, że wpadnę w samozachwyt i już w ogóle masakra będzie.
Może nie samozachwyt ale trochę dowartościować się powinnaś, zresztą ja pewnie też. A poza tym 30-tka to kijowy wiek wszyscy oczekują od nas dorosłości w sensie stabilny związek najlepiej małżeństwo i dzieci , poważna praca, kariera a jak tego nie ma to czujemy ze zawodzimy wszystkich dookoła łącznie z sobą , moje poważne problemy zaczęły się własnie gdy miałem 30 lat choć oczywiście wcześniej se na to mocno zapracowałem.

Tak jak ja niestety. Ciągle mam wrażenie, że mamy podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi powiedzieć, że operatywa słoneczna wywołała u ciebie taki stan? Który brzmi jakby nastoletnia czarodziejka pod wpływem kokainy szeptała ci do ucha, że jedyne czego pragnie to zrobić ci na górze fellatio?

Nastoletnie czarodziejki nie mają dostępu do kokainy. One jedzą Acodin, a po tym to szanse, iż łicz zreflektuje się na dmuchaną robotę są na granicy niskich oraz iluzorycznych. Mi przynajmniej by się nie chciało. Więc teoretyczność Twojego przykładu duża, praktyczność niewielka.

Chcę Ci powiedzieć, że odsolarne ciepło dostarczane na me zwłoki rozlewa się (może przez szyszynkę, kto wi) na psychoczęść mojej osoby i czuję się wysoko, jak gdyby dotykany przez wyższą istotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd, jesteś przecież nad basenem, obok stoją zaparkowane jachty (zacumowane, o boże) babki mają kiecki w kant i co druga młoda Elizabeth Taylor szepczę ci do ucha abyś ja na górze prze pukał. Więc nie stoisz za garażem z emo, które się niedawno cięło i nie lubi łykać.

Twoje myślenie nie jest jeszcze takie jakbyś witał się z bogiem - jak widzisz. Lecz opalaj się dalej srodze i nie leż na drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×