Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie **** wiercenie sąsiad mnie obudziło, ból gardła , sparzyłam sobie szałwię i popłucze gardzioło

wczoraj rodzinnie debata na temat kotka, chyba się uda i będę mamą kociaczki :yeah: to mnie trzyma przy zyciu :D

polecam kto nie oglądał jutro o 22 tvn http://www.filmweb.pl/film/Dziewczyna+z+tatua%C5%BCem-2011-565637# megaśny film!!!! obejrzę sobie trzeci raz :D:105::105:

film Finchera na podst. kryminału ze Skandynawii

na niedziele szukam przepisu na sałatkę i ciasto, jakbyście mogli pomóc jakieś pomysły będę wdzieczna ;)

chyba zrobie jabłecznika z nowego przepisu, ale jasaw nie smakował z tego przepisu , zależy mi , by było niedrogo...hmmm może sałatka oliwkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!

 

Siedzę w pracy i właśnie zrobiłam sobie przerwę na zaparzenie magicznej herbaty z Instytutu Medycyny Chińskiej w Londynie, pisałam Wam -od przyjaciółki. Otóż jest to GABA Tea, jak sama nazwa wskazuje zawiera mega ilość tych neuroprzekaźników Gaba. Cała lista dobroczynnych właściwości - dla mnie istotne - spokój i kreatywność :great:

Byłam rano u lekarza, mam zmienić lek, czy się odważę... :bezradny:

 

amelia83, Aż ja już jestem ekstatyczna na Twojego kotecka. :yeah::D

 

platek rozy, Ja wczoraj na herbatkę, Ty dziś na czekoladę, no po prostu rozpusta... :mrgreen:

 

cyklopka, Wracając od lekarza skoczyłam do lidla po chlebek i kupiłam sobie kremowe dżinsy rurki. Też masz takie? Fajna cena i wygląda na dobrą jakość.

 

hania33, Ogromne gratulacje za te 15 godzin. :uklon:

 

DarkMaster, Hej hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, :brawo: nie zazdroszcze trasy

 

cyklopka, Zebrec, ja bym tak chciała siedziec chociaz do 22 :( i móc coś oglądnąc film z meżem w całosci wieczorem jak córa idzie spac...

Eh, tak się wydaje, że ktoś by się z kimś zamienił na problemy, ale na prawdę tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, tak tylkoz e ja jezyka nie znam , wiec przxede wszytskim to bym musiala sie nauczyc i dwa , osoba jest lezaca wiec trzeba ja dzwigac a ja nie moge przy tym kregoslupie . Praca by byla na dwa miesiace w zastepstwie , zarobilabym 13 tysiecy. No i dla mnie odpada autokar , musialabym jechac pociagiem badz samochodem .

No z kręgosłupem to nawet nie ma co się zastanawiać. A ci pacjenci to też się strasznie potrafią wyżywać, jak opiekun nie zna języka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie ma to jak wciagająca książka :105::105: najlepiej

kosmostrada, noo ciekawa jestem tej Twojej herbatki, ja lubie takie specyfiki, oby zadziałała swe moce :yeah: herbatki i kawki to mój mały świat, jakbym wygrała w totka :mrgreen: to moje marzenie otworzyć takie fajne klimatyczne sympatyczne miejsce herbaciarnio kawiarnia i piekłabym swoje ciasta :D

DarkMaster, :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×