Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie:) ja miałam dzisiaj dobry start:) byłam w galerii z mężem bo jutro wyjeżdża do niedzieli potem byłam na siłowni i po małą a teraz dopadł mnie meha dol bo czuje się że jestem nienormalna... Mąż wyjeżdża myślałam że mama zostanie ale dziś dowiedziałam się że też wyjeżdża niby jest siostrą z dzieckiem ale ona nie zna moich ataków lęków itd... Czy ją naprawdę jestem nienormalna? Czy może ta nerwica znalazla schronienie w pewnych osobach i dlatego ich brak jest tak bolesny? Co jest? Proszę pomóżcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy w koło tak mówią a ja czuje się inna... Dziwaczka taka... Wielu rzeczy się boję w życiu... Zazwyczaj ktoś jest w pobliżu... Jak nie było męża byłam zdana na siebie i dawalam radę, robiłam, zylam... A teraz on wyjeżdża a ja się martwię że sobie nie poradzę... Nie wiem jak to nawet ubrać w słowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczarowanaaa, masz zaburzone poczucie własnej wartości i to zasługa Twoich bliskich, którzy, jak sądzę, ciagle Ci coś wypominają, krytykują, oceniają. To powoduje u Ciebie lęk, myśli negatywne...

W chwilach zwątpienia, leku, przypominaj sobie właśnie te chwile, kiedy byłaś sama, zdana na siebie tylko i dawałaś radę...

Mnie kiedyś też wmówiono, jaka to ze mnie zła matka, gospodyni domowa i w ogóle jestem do niczego. Ja jednak obudziałam się w odpowiednim momencie i dałam radę zmienić baaaardzo dużo w swoim życiu - podniosłam się, uwierzyłam w siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :D I tak to już z nami jest, lęka przetrwac, nie dac się usadzic w chałupie, a potem już z górki! Cieszę się ogromnie Kochana, że energii dostałaś! Musiałaś pięknie wyglądac! :105:

 

A ja nie wiem, czy moje problemy jelitowe jednak są na tle nerwicowym, bo nadal czuję się kiepsko. Wlazłam pod kołdrę z kubkiem herbaty i książką, mam nadzieję, że do jutra przejdzie. Mam wolny piątek i chcę porobic w domu, ale też pójśc do biblioteki i pójśc wieczorem na małą domówkę do mojej przyjaciółki. :bezradny:

 

-- 05 mar 2015, 20:20 --

 

zaczarowanaaa, Jesteś moja droga tylko trochę znerwicowana i nie daj sobie wmówic nic innego. I też sobie sama nie wmawiaj. Dasz radę pobyc sama, jak już nie raz dałaś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, oj szybciutko niestety ale juz w przyszlym tyg tez sie wybieram , oby sie udalo.

A w sobote bede barmanka na Beer festiwalu :lol::D

Też fajnie.

 

Ja byłam podpisać umowę na dwa dni zdjęciowe, najwyżej przełożę lekcję z dziewczynką.

Potem się okazało, że zapomniałam butów na tańce. Poszłam najpierw do ciucharni, ale mi się nie spodobało, że takie stare brudne trampki ktoś se wycenił, poszłam do Galerii, trochę czasu mi zeszło na stanie na światłach i zrozumiałam, że podświadomie zapomniałam butów, bo nie byłam pewna, czy dzisiaj dam radę skakać, bo to nie jest odpowiedni dzień miesiąca na podskoki, więc robię wagary i idę na Shoppen :great:

 

Mniej więcej tyle czasu potrzebowałam na znalezienie spódnicy, która by mi pasowała i do rzeczy oficjalnych i takich bardziej na luzie, no i wewnętrzny głos kazał mi kupić ten klej do rzęs, żebym już się tak nie męczyła z ciekawości jak to jest przykleić sobie piórko do oka.

 

Odwdzięczam się wewnętrznemu głosowi za to, że go przez ostatnie parę lat nie słuchałam, kiedy mnie lojalnie ostrzegał przed głupimi pomysłami 8)

 

Ale trochę się samotna poczułam na tych zakupach, no bo kiedyś się z kimś chodziło na sushi i takie tam.

 

No i za głośno słuchałam muzyki na uszach, więc trochę było niebezpiecznie na przejściach :hide: Ale są płyty, dla których warto wleźć pod auto :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×