Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, podobnież dobrze terapeutycznie jest sobie robic listy, zwłaszcza celów. Moja T. twierdzi że ja mam sobie stawiac cele małe,osiągalne, bo inaczej wpadam we frustrację. A gdzie kurczę ambicja? Gdzie marzenia?

A moja terapeutka to właśnie się nie rozczula nad tymi rzeczami, z których ja się cieszę, typu zapisałam się na jakieś zajęcia, sprzedałam parę książek na allegro. Ona by chciała, żebym sobie stawiała cele pokroju ogarnięcia pracy, mieszkania :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Robiłem. Jakiś czas temu miałem problem z żelazem i anemia wskoczyła. Ostatnio było już ok. Bardziej zastanawiam się czy to nie przez pieprzoną Alventę i chyba poproszę o obcięcie dawki...

 

-- 22 lut 2015, 21:43 --

 

platek rozy, ok !

 

cyklopka, a myślałaś nad zmianą terapeutki? To nie jest dobre podejście do pacjenta, moim zdaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, moja tez mi prawi zebym stawiala sobie takie na miare moich mozliwosci.

 

DarkMaster, a alventa to jaki to antydepresiak?

Mozesz miec od niego .

 

-- 22 lut 2015, 22:49 --

 

DarkMaster, a to venla , mialam ja , lo matko nie mialam sil po niej nawet z lozka wstac :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, No tak, ciągle zapominam, że większośc z nas jakąś chemię wcina. A wtedy to nasz organizm płata figle, ciężko się rozeznac, co oznaczają jakieś objawy, plus jeszcze różne somatyczne klimaty samej choroby. No może faktycznie pogadaj ze swoim lekarzem.

 

tosia_j, jakaś umęczona ostatnio jesteś...Tulam! Jak masz siłę, to napisz dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×