Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pogadanki...


Gość gavril princip

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, co prawda pisałam o głupocie a nie o popełnianiu błędów ale tutaj trochę swoją 'postawą' sam sobie zaprzeczasz... ;)

Czemu zaprzeczam?

 

W 5 minut odpowiedziałeś na swoje pytanie...

 

Ehę, w tym temacie nie raportujemy. Przykro mi.

 

 

:idea: Koffana to moge pobluzgać i poszydzić :P:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie słownictwo bogate Gabrielu. Masz doświadczenie w byciu *****?

 

Powiem Ci tak ***** - tak mnie wkurzyłeś, że gdybyś był tu obok to bym się nie opanował i właśnie miałbyś piękne piętno namiestnika na twarzy (w wymianie za kilka skrzywionych zębów).

 

Po raz kolejny język Ridllic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azotox dzięki, ale już ten Down mi popsuł humor na dziś.

 

---- EDIT ----

 

Powiem Ci tak Downie - tak mnie wkurzyłeś, że gdybyś był tu obok to bym się nie opanował i właśnie miałbyś piękne piętno namiestnika na twarzy (w wymianie za kilka skrzywionych zębów).

Hehehehehehehehe, zesrał byś się strachu :lol:

 

Down a gada prawie jak człowiek. Jak by parę literek dodać to jak zdanie.

 

A co chcesz się zmierzyć? Dawaj adres - sprawdzimy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może jakiś zjazd forumowiczów włącznie z galą boksu amatorskiego ,przebiorę się za ta lale co nosi tabliczkę z numerem rundy :mrgreen:

 

"namiestnik" ja do poniedziałku też nie , dlatego luzzz pełny ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qurwa wpadaj do wrocka, ugadamy się

 

Boisz się? Jak widać. Nie będę ganiał po całym Wrocku za ukrywającym się Gabrielem. Nawet nie pokażesz swojej fotki cieniasie.

 

Kurcze Pstryk - racja. Down to down - niekoniecznie musi być zaraz psychopatą jak Gabriel. Hmmm to może kretyn? W sumie medycznie chyba już nieużywane - a sam się tak nazwał więc... tak - kretyn będzie chyba ok. Może na zamianę z palantem.

 

Jak ci się Gabrielu podoba - Palancie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riddlic - seks nie mam z kim. Może basen :)

masz chłopaka

 

Nic z tego kretynie - mogę Ci obić ryja, ale randka z Tobą - nie to mnie nie kręci.

 

---- EDIT ----

 

Poza tym to było do Ridillica i ogólnie do ludzi a nie do palantów. Weź pod uwagę, że od tej pory jak coś piszę na forum to nie jest to skierowane do Ciebie - chyba, że wyraźnie to zaznaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Pstryk - racja. Down to down - niekoniecznie musi być zaraz psychopatą jak Gabriel. Hmmm to może kretyn? W sumie medycznie chyba już nieużywane - a sam się tak nazwał więc... tak - kretyn będzie chyba ok. Może na zamianę z palantem.

 

Jak ci się Gabrielu podoba - Palancie? :)

Nie podoba mi się, że cwel namiastka rozumu vel namiestnik chciał się za mną uganiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może jakiś zjazd forumowiczów włącznie z galą boksu amatorskiego ,przebiorę się za ta lale co nosi tabliczkę z numerem rundy :mrgreen:

Ridllic na lalę się nie nadajesz a sekundanta nie będzie.

 

 

zobaczymy jak sobie nogi ogolę i wbije się w jakąś sexi szmatkę inaczej bedziesz prawił :!::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to było do Ridillica i ogólnie do ludzi a nie do palantów. Weź pod uwagę, że od tej pory jak coś piszę na forum to nie jest to skierowane do Ciebie - chyba, że wyraźnie to zaznaczę.

Jak zaznaczysz? Ssiusiasz sie ze strachu?

 

---- EDIT ----

 

zobaczymy jak sobie nogi ogolę i wbije się w jakąś sexi szmatkę inaczej bedziesz prawił

namiestnikowi byś się pewnie spodobał bo już go tyłek swędzi ale chyba nie o to ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Pstryk - racja. Down to down - niekoniecznie musi być zaraz psychopatą jak Gabriel. Hmmm to może kretyn? W sumie medycznie chyba już nieużywane - a sam się tak nazwał więc... tak - kretyn będzie chyba ok. Może na zamianę z palantem.

 

Jak ci się Gabrielu podoba - Palancie? :)

Nie podoba mi się, że cwel namiastka rozumu vel namiestnik chciał się za mną uganiać.

 

 

Słuchaj sukinsynu - nie zrozumiałeś pytania. Masz za malutki móźdżek by zrozumieć o co pytałem.

 

 

Poza tym gdzie ten adres? Już się boisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnikowi byś się pewnie spodobał bo już go tyłek swędzi ale chyba nie o to ci chodzi?

 

no raczej nie szukam miłości na forum dodatkowo w użytkownikach płci męskiej :!::roll:

 

 

Bethi dla Ciebie bede nawet robinem ridllickiem bez rajstopek hoodem tylko nie wiem czy przy takim ciśnieniu będzie chociaż druga runda żebym się mógł pokazać :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×