Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

usi być dobrze ja od kilku godzin tak jakby odrealnienie, otępienie, a wszystko za sprawą gówniarza, który był arogancki z banku , zalegam z ratą kredytu, a on mnie straszy, że ich to nie obchodzi, że nie mam pracy, i żebym zorganizował sobie pieniądze - beszczelny, ja rozumiem, że zalegam, ale żeby być aroganckim chamem? jestem roztrzesiony otumaniony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będzie PO. Wszystko wyjdzie pieknie, jesteś młoda, zdrowa. na 100%

 

-- 02 gru 2014, 14:54 --

 

sinister bardzo nieładnie Cię potraktowano. Może chłopak miał kompleksy, poczucie władzy i dlatego był chamski. Czesto za chamstwem kryje się straszna frustracja i lęk. Zapomnij o nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochane moje :papa: tak was czytam....i sie ciesze ze jest to forum..poniewaz rok temu kiedy mialam najgorsze jazdy....nie do opisania...ile zrobilam wynikow i badan....(moze i najwiecej z was)trafilam na to forum...i bardzo sie ucieszylam ze sa tacy ludzie na tym swiecie ktorzy cierpia i czuja tak jak ja....!!i wtedy dopiero uswiadomilam sobie ze to nerwica....(chyba:)))....ze sa osoby ktore mnie rozumieja...bo rodzina juz sluchac nie moze....a nablizszym znajomym wstyd opowiadac!!!!ehhh

Poznalam wspanialych ludzi tutaj....z ktorymi do tej pory mam kontakt prywatnie..

Chodzilam na psychoterpie i bralam leki...ale nic mi nie pomogla jak swiadomosc ze jest ktos...(czyli ludzie stad)ktorzy cierpia tak jak ja.....((:

Ciagle pamietam slowa mojego onkologa...(jak lalatam do niego z wezelami ze to ziarnica)mega wyksztalcony i przystojny gosciu;))przy kolejnej wizycie mowi....tak jest pani chora...bardzo chora......ja zbladalam((:a on:ale na glowe;)smieszne ale tragiczne zarazem....prawda??

 

Dlatego musimy walczyc kochani...w grupie sila!!!!! :uklon::uklon::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laski czysto!!!!!!! :):):)

Jadę do domu:) mam zrobic badanie moczu i kale na pasożyty ale to raczej z noszenia powiedział ;) hahaha

 

 

hahaha mówiłam, że bedzie pieknie! Brawo. Wiedziałam :great::great::great:

 

-- 02 gru 2014, 15:26 --

 

wszystkie po kolei, teraz ja, jutro o 12:30. Najgorsze badanie jakie mozna sobie wyobrazic chyba + każdemu zawsze coś tam wychodzi no i pewnie skieruje mnie na kolonoskopie. Tak więc grudzien bedzie do d...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy macie taką przypadłość, ktora polega na codziennej wnikliwej samoobserwacji? Np. oglądanie się w lustrze, kolorytu skóry, potem ciała z każdej strony, z rekami do góry itp. Albo ważenie się/mierzenie temp. , macanie węzłów, oglądanie stolca, nawet moczu. Pewnie nie. Chyba mam najgorsze wkręty z was wszystkich :shock:

 

 

Nie uwierz mi Nefretis nie Ty masz największe wkręty...... naprawdę.

Wzięłam wczoraj tą tabletkę i do teraz było fajnie wczoraj ta lekarka wytłumaczyła mi że takie rzeczy nawet ze 3 miesiące się wchłaniają, no i zaś zaczęłam myśleć o tym mięsaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bmm, daj spokoj, zaden miesak

angie wiedziałam, ze bedzie OK, teraz Ty (wy) trzymajcie za mnie ksciuki jutro, bo dzis miałam bóle żoładka i zgage, juz dawno nie miałam, a liczyłam, ze moze gastrolog powie, ze nie trzeba. Jednak chyba bedzie trzeba.

Angie zajmij sie juz świętami :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bmmhaha nie masz wkrętów ja też tak miałem, wkręcałem, że mam krew w stolcu, moczu, że mocz biały, bo to od białaczki itp. ( a taki jest jak sie duzo pije ), ogladam cialo, czesto sprawdzalem temperature, wage itp.

A jesli chodzi o teraz to czuje sie dziwnie mysle, ze przez to ze mnie wkurzyl ten koles leki mnie wyciszyly i zaczely teraz dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×