Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim :papa::papa::papa:

mirunia chyba mnie zaraziłaś ;) Teraz ja prycham i kicham... Gardło boli :bezradny:

Arasha :-***

Po dzisiejszej terapii mam mnóstwo przemyśleń i refleksji. Muszę sobie to jakoś poukładać...

 

-- 12 lis 2014, 16:37 --

 

Płatku :-*** u mnie też troszkę smuteczków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed chwilą wyzwierzylam sie w watku samotnosc. Spotkanie klasowe przezylam w wymiarze 5 godzin. Porazajace bylo tylko powitanie jak 18 osob wyleglo mnie sciskac :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, mirunia :************* Hey Kobietki , no tak racja , wtorek byl wczoraj a ja o niedzieli pisze:D

 

mirunia zdrowiej Slonce:*********** mnie cos kaszlalo ale na szczescie nie rozlozylo mnie gorzej.'

 

Arasha, na targi jezdze tutaj

https://www.facebook.com/targsniadaniowywkrakowie?fref=ts

 

Sa superasne rzeczy :) mnie smakujua weganskie ciacha i jadlam tez bratwursty--- to takie bulki z kielbasa z grilla (biala lub podwedzana) zapiekana ze serem i warzywami z dowoolnym sosem ---ja jadlam BBQ i bula wymiata :105: Nastepnym razem chce skosztowac domowego burgera 100 % wolowiny :D

 

No i maja pyszne kozie sery oraz kawy z yankey donkey :)

 

a zdjecie zaraz Ci wysje ze sesji :**********

 

Zalatana23, tosia_j, witajcie :*********** tulam Was na te smutki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, to czas najwyższy wyjść już z tej krainy, zapomnieć o niej i wrócić do TU I TERAZ....... ale rozumiem Cię, też czasami w takiej krainie bywam ostatnio, staram się z niej wydobywać, oby na zawsze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, to czas najwyższy wyjść już z tej krainy, zapomnieć o niej i wrócić do TU I TERAZ....... ale rozumiem Cię, też czasami w takiej krainie bywam ostatnio, staram się z niej wydobywać, oby na zawsze!

 

Problem w tym, że tu i teraz jest właśnie ta kraina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10301044_962929040403152_1097486760725753238_n.jpg?oh=888ee678b5a31b23c1c59ad66e7169df&oe=54DEF9B9&__gda__=1424830439_72a2ee18f85174f0ab0b377c036bd3fa

 

 

Zebyscie pamietali , ze Wasze Zycie nie jest bylejakie ani zmarnowane.Mimo tego ze sa w nim ograniczenia wynikajace z choroby i zaburzen . Ludzie niepelnosprawni tez je maja i tez codzien walcza tak jak my , chociaz oni maja inne ograniczenia.

I jestesmy niezwykle silni bo staramy sie zyc w miare normalnie mimo takich trudnosci!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×