Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ludki drogie! :papa:

Widzę, że u was błogie lenistwo.

Dziś dzień domowy, bo coprawda ciepło na dworzu ale buro. Wczoraj wypuściliśmy się za miasto, ponad 100 km. Pogoda nie sprzyjała, ale było i tak fajnie zobaczyc inne krajobrazy. Po wyjeździe za obrzeża miasta zaczęło mnie trochę dusic i kręcic, ale spokojnie oddychałam, pozwoliłam temu uczuciu sobie byc, a potem skupiłam się na muzyce i minęło. :great: Bardzo jestem zadowolona i dumna.

Zaraz zrobię sobie herbatki i odsapnę, a wieczorem kończymy partię tysiąca.

 

JERZY1962, Byłam kiedyś w kinie z końcówką zapalenia pęcherza, po prostu wzięłam miejsca przy wyjściu, na brzegu. Ominęło mnie kilka scen, ale nie cała przyjemnośc bycia w kinie. Tak że wybierz się, najwyżej polecisz parę razy do kibelka.

 

monk.2000, prześlij mi też proszę swoją twórczośc, bardzo chętnie przeczytam. Rozpisujesz się ostatnio i podoba mi się to! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Cześc słonko! też u ciebie było dziś lenistwo?

 

Kręgosłup mnie boli, bo na kolanach segregowałam instrukcje od lego ( młody chce sprzedac swoją kolekcję). Niestety większośc klocków jest pomieszana w pudłach, więc wiemy już, co będziemy robic w przerwie świątecznej - segregowanie i układanie lego...

 

-- 11 lis 2014, 18:14 --

 

nieboszczyk, ja nie słyszałam o twoich operacjach, więc jak masz potrzebę, to o nich pisz... Do czego będziesz używał tego noża, do podziwiania błysku i ostrości? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, teraz żałuję że nie rośnie mi zarost na twarzy spowodu zabiegu orchidektomii kilkanaście lat temu.zostały mi ręce i nogi do testów.

 

Już wszyscy sto pietnascie tysięcy razy słyszeliśmy o Twojej operacji. Nie musisz znów tego zaznaczać.

żałuje teraz że niemam z czego sie golić,mam taki fajny sprężynowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, na "Dzień dobry, kocham Cię" - koleżanka mnie wyciąga bo chce go zobaczyć, to idę, bo sama bym pewnie tego filmu nie wybrała ;)

Zalatana23, ja też jeszcze w piżamie :mrgreen: ale już idę się ubrać :P

daj znać kochana jak wrażenia, ja w niedziele planuje kino i mam jeden film na oku a le może ten lepszy ;)

w ogóle dzień dobry :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, w szkole spoko, coraz bardziej lubie moja grupe, w ten weekend miałam 2 zaliczenia kazde dwie godziny, z jednego mam 4 :D z drugiego nie mam wynikow jeszcze, w ten weekend mam 4 sprawdziany i mam referat do wygłoszenia, sama się zgłosiłam :P

w ogóle dwie dziewczyny z mojej grupy maj a nerwice i biorą leki tak się zwierzyły mi potem ja powiedziałam o sobie

co u Was ?

 

-- 11 lis 2014, 18:49 --

 

kosmostrada, gdzie na Kaszubach? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Bardzo się cieszę, bo korzystasz ze szkoły na maksa, życie towarzyskie plus nauka. Super! Zawsze powtarzam, że nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele takich pokręconych duszyczek jak my krąży wokoło, bo maskowac to się potrafimy...

Pokrążyliśmy trochę między Kościerzyną a Bytowem. W Studzienicach kupiłam pyszny chlebek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, uczę się dla siebie przede wszystkim ;) a co u ciebie Jurku? jak zdrowie? dopisuje?

ja miałam lekkiego doła od niedzieli ale dziś lepiej się czuję

spotkałam się z przyjaciółką na kawie w ładnej kawiarence spacer, M mi pomaga i się troszczy o mnie, za jakas chwilke mamy romantyczny wieczor winko, film :D

 

-- 11 lis 2014, 19:04 --

 

kosmostrada, trochę znam te strony jeździłam nad jeziorko za Bytów siostry teściowie maja domek

no właśnie jak im powiedziałam to reakcja była" Ty taka fajna dziewczyna, w życiu bym nie pomyślała" sami swoi :D

 

-- 11 lis 2014, 19:06 --

 

kosmostrada, ja uwielbiam razowy z orzechami :105: tez mam taka piekarnie z kaszub pod nosem albo z sezamem lubie kolezanka z piekarni przynosi nam z dostawy o 14stej i mam popołudniu swiezutki ciepły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja się nudzę i smażę kolejne posty na forum :bezradny:

Po mnie też nie widać ... dopóki nie wyciągnę kropli miętowych i nie zacznę ich wdychać ewentualnie lizać nakrętkę ( bo mnie uspokaja ) :hide:

 

Ech ... taka sztormowa pogoda fantastyczna sprawa :105: Jak się np. fale we Władku przelewają za nabrzeże portowe. Uwielbiam :105:

 

Macie ludki ... nacieszmy oko ( dla tych co nie mają morza na co dzień :pirate: )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, będę próbować :smile: Mnie jak dotychczas pomaga kurczowe ściskanie kluczy od mieszkania. Mama się zawsze boi, że je gdzieś przy okazji zgubię. Fakt, raz się zdarzyło, że wywaliłam najprawdopodobniej razem ze śmieciami i musiałam zapycham na drugi koniec Kraka do właścicielki mieszkania po zapasowe. Całe szczęście, że babka jest naprawdę spoko, a ja jeszcze wówczas wsiadałam do komunikacji miejskiej :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Tylko bransoletka musi byc taka w dotyku, żeby ewidentnie wysyłała sygnał do mózgu ( bodziec ). Ja mam np. takie z kulek z minerałow (temperatura, kształt) i do tego zawieszki srebrne (faktura, kształt). Albo mam - długi rzemień (łatwo naturalnie złapac wisiorek) na końcu duża kula z ceramiki na węźle i chwoście z rzemienia.

 

Arasha, monk.2000, Uwielbiam morze, mimo że mieszkam nad nim praktycznie całe życie. Pamiętam jak studiowałam w Warszawie, to zawlekłam ze sobą, jak jechałam do domu na weekend, swojego kumpla z akademika, który był spod Lublina. Nigdy nie widział morza, co wydało mi się straszne i co trzeba było natychmiast naprawic. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×