Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hej hej kochani!

 

Pogoda u nas boska jak na listopad, od razu bardziej życ się chce. Poogarniałam trochę w chałupie, ale tak na luziku. Lubię za to niedzielę, że nic na szybko, nic na siłę, bez dokładnego co do godziny planu. Trochę się posnujemy, potem pójdziemy do lasu z psem, obiad może zjemy w Ikei.

 

Ferdynand k, To co ty mój drogi jesz na obiad, jak na śniadanie bigos? :D

 

platek rozy, Dobrze że się ruszyłaś z chałupy kochana, to może nastrój trochę pójdzie w górę. U nas niestety targów śniadaniowych już nie ma. Szkoda, bo ruch byłby, bo pogoda piękna.

 

tosia_j, i co wymyśliłaś na swój powalający look na imprezę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Kochani!!! :papa::papa:

 

Właśnie pochłonęłam kawał sernika z kawusią i przymierzam się do wymyślenia szybkiej zupy... na drugie mam wczorajsze udko pieczone, tylko odgrzać. Chyba zrobię szybką zupkę z serka topionego z makaronem, dawno już ją robiłam :yeah:

 

U mnie za oknem szaro, buro i ponuro... jakoś przestało na razie mżyć, a rano było "kapuśniakowo" za oknem. Nigdzie dzisiaj nie wyłażę, bo jestem nieco podziębiona- chrząkająca i zachrypnięta. ot co! :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, kosmostrada,

ostatnio to obiad jest w biegu ze śniadaniem jogurt pitny truskawka banan

kanapka z ogórami kiszonymi szynka sałatą pomidorem i majonezem -kupna

drożdżówka

napój izotoniczny albo woda

i tona supli :P

I to wszystko naraz :hide: ??? OMG ! Ogórki kiszone popijane jogurtem truskawkowo - bananowym ... A dojeżdżasz do roboty, czy gdzie tam :roll: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki miły Ferdynand , sie okazal! I pomyslec ze nie lubilam go tylko z powodu awataru

Bo te avatary tak zmylić człowieka potrafią :bezradny: Też myślałam, że to jakiś stary chłop, któremu się w chałupie nudzi ...

 

-- 09 lis 2014, 14:10 --

 

Ferdynand k, jakie to kierunki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, energia pojawia się u mnie tak bliżej południa :bezradny:

No tak, tą mżawkę odesłałam tak bardziej na północ, :mrgreen: bo od wczoraj nic, tylko ciapie i mży... straszna zgnilizna :evil:

 

Siedź Kochana w domu, nigdzie nie wyłaź, bo wilgoć przenikliwa po kościach się rozłazi :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, eh muszę wyleźc, bo psa trzeba wylatac i ja muszę wychodzic wczorajsze obżarstwo.

 

tosia_j, Arasha, Wiecie co dziewczyny, ja tu krócej od was, a Ferdka mam obcykanego....

 

Ferdynand k, Nie dośc, że ambitny student, to jeszcze dobroczyńca zwierząt... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, Arasha, Ferdynand k, tosia_j, u mnie tez ponuro i dzeszczowo ale targi sniadaniowe sa przeniesione pod daszek i beda caloroczne :) Kupilam sobie jeszcze przyprawe eko "ziola malgorzaty" do zup , sosow i mies drobiowych , jak mam okazje zawsze ja kupuje oraz czubrzyce czerwona ale ta ostatnia kupowalam niedawno to jeszcze mialam.

 

 

Ja jadlam brownie fit bez cukru za to z makiem i zurawinka :105::105::105:

 

 

 

Spedzilam fajny poranek i przed poludnie przy plotkach i smacznosciach.Wrocilam przed momentem i zjem niebawem obiad.

 

A jutro ide do ciotki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc kamilko :) nie wiem jak sie czuje, ale wi ze jest nie dozniesienia i mam dosyc wszystkiego. Calego mojego cholernego zycia i tego ze nie potrafie ogranac tego balaganu w mojej glowie.

Przepraszam ze marudze ale 4 dzien leze w lozku i nie piszlam ma zajecia bo po co :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×