Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, w jakiej dawce bierzesz mirtę ? Też masz problemy ze snem, czy ze względu na brak apetytu ? Ja biorę mirtę juz 7 rok ( obecnie 45 mg ) właśnie na spanie, bo na nic innego nie działa. Ale to jedyny lek, który mnie usypia i nie powoduje uboków :idea: I za to go kocham. Początkowo chyba przytyłam, później przez cholerne nerwy schudłam nawet 14 kilo, a obecnie znowu jestem do przodu :( ( bo mam niepohamowany apetyt na słodycze - tylko u mnie to nie jest spowodowane tylko tym lekiem - ja tak zawsze miałam, teraz może trochę więcej :why: ). Wiem, że to jest żałosne takie obżeranie się słodyczami, zwł. że miałam w wakacje fajną figurkę, nawet się paru osobom spodobałam, a teraz wszystko zaprzepaszczam przez ten cholerny apetyt :time: Jestem beznadziejna !

 

kosmostrada, bierzesz Sulpiryd ? Ja brałam 10 lat temu, fajny lek, tylko po miesiącu takiego mlekotoku dostałam, że musiałam odstawić :time:

 

Widzę, że tu więcej kociarzy na spamowej :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, hej kochana! Generalnie to nie miałam jakiegoś lotu na punkcie wagi, bardziej chyba mnie przeraża utrata kontroli, no mówię ci, jak nałogowiec, jak nie zeżrę słodkiego, to nerwa dostaje. I na jednej krówce się nie kończy. A może mam teraz jakieś zaburzenia odżywiania? :zonk: Uwielbiam te bezy z masą kawową, jak pomyślę o nich, to aż mi słabo... Nie mogę się zważyc, bo mi bateria w wadze siadła, może dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, No sulpiryd mi trafił w dziesiątkę. Też mam prolaktynę za bardzo w górę, ale moja pani ginek. powiedziała, że mogę tak pochodzic. Wiesz, ja już dziecko mam, hormony i tak powoli wariują, na mammografii wszystko w porządku, więc pobujam się jeszcze na tym leku.

 

Ferdynand k, hej Kociaty!

 

 

Makabra, cieszę się, że widzisz, że fajnie trzymasz wagę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, u mnie okej :)))) dziś zjadłam w pracy pyszna pomidorowa, taka pani nam przywiozła

zjadłam torta bo bacia M ma urodziny kupillsimy jej prezent i zostawiłam go w pracy :lol: jeszcze dziś się troszkę poucze na zadaniaw niedziele i seriale :mrgreen: nalałam sobie lamkę winka z M :D

a co u Ciebie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, od miesiąca biorę mirtę 30mg na spanie, podchodzę do niej już drugi raz. W tamtym roku we wrześniu brałam przez miesiąc i mnie nie usypiała, więc odstawiłam. Teraz chyba śpię lepiej.

 

kosmostrada, hi, hi... skąd ja to znam, że jedna krówka to mało :mrgreen: no bo faktycznie mało żeby się docukrzyć!

ostatnio jakoś mało jem słodyczy, ale dzisiaj właśnie zafundowałam sobie bezę :great: a co!

jutro zerknę za krówkami, u nas najlepsze są Opatowskie (z Opatowa) i tylko w niektórych sklepach... kruche, a w środku ciągutki :yeah::yeah::yeah::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, słuchaj ich, kochana słuchaj. Pewnie jesteś nawet mega chuda. Gdyby było inaczej to wierz mi, ktoś by ci już powiedział z tzw. życzliwości, że powinnaś wziąc się za dietę.

 

mirunia, Najlepsza klasyka - kruche w środku ciągnące! A taka paczuszka to cała dla mnie - bo mąż nie może, bo mu dentysta chwilowo zabronił takich "wyciągaczy plomb", i synowi też, bo ma aparat...he, he, he...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×