Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, wróciłam ze spaceru i z Ikei. Jezoo ile ludzi, już przed świętami czy co... Było mi dużo lepiej w porównaniu z moim ostanim wypadem w tłumie, znaczy się leki działają. :great: Czułam tylko dyskomfort i rozdrażnienie, ale to pikuś, wiele ludzi normalnych to ma w takim tłumie. Kupiłam sobie świeczki truskawkowe i właśnie zapaliłam.

Postanowiliśmy przy obiedzie zrobic sobie jutro wagary całą trójką. Z mężem wpadniemy dosłownie na chwilę do pracy , a młody nie idzie do szkoły, ale za to sprząta pokój na glanz.

 

Dziewczyny, też żałuję że mieszkamy tak daleko od siebie. Wpadłybyśmy do którejś na herbatkę i ciasto, chociaż na chwilę ozorem pomielic. Eh...

amelia83, Witaj dzielna uczennico! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, To cieszę się, że też masz chwilę spokoju.

 

Naprawdę doceniam każdy momencik, kiedy czuję się zwyczajnie. I tak bardzo się cieszę, że za drugim podejściem trafił doktor z lekiem, farmakologią i ciężką pracą własną wytrzebiliśmy trochę lęki. Na zabicie całkowite lęków i wyniszczenie depresji już nie liczę, bo chyba musiałabym się całkowicie otumanic. A tego nie chcę, bo potrzebuje życia i emocji, a moje emocje widocznie potrzebują dodatków. ;) Więc są dni lepsze i są dni gorsze. Dzień sprawnie mija, ale poranek jest do doopy. Ot taka mała wojna, gdzie nie wolno się poddac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, suuuper!!! :brawo::brawo::brawo: że "wycieczka" do ikei się udała i czułaś się tam dobrze... każdą dobrą chwilę trzeba cenić i się nią cieszyć.

Też mam takie chwile lepsze i gorsze, w naszym stanie chyba to normalne takie huśtawki nastrojowe, które powinny z czasem minąć.

No najgorsze te zdołowane poranki i czarnowidztwo poranne.

 

Zalatana23, amelia83, :papa::papa: wieczór dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani!!! Pozdrawiam serdecznie wszystkich...

Dużo się u Was dzieje, jak czytam. Najważniejsze jednak, że ogólnie macie się lepiej...

U mnie zupełnie nieźle. Weekend spędziłam niezwykle przyjemnie, w towarzystwie Przyjaciółki z daleka, która nie była w kraju 25 lat...cudowna kobieta, pozostała sobą, czas i zagranica nie zmienły Jej...

Były chwile, że zapominałam o swoich problemach...są osoby, które emanują czymś ciepłym, zdrowym, serdecznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Witajcie :************

Wrocilam do domku , latam od rana .

Najpierw szybkie zakupy na dzis i na jutro , pozniej poszlam do ciotki , z ciotka rajd po ciuszkolandzie , nastepnie spacer i lody a na koniec kawka w pracy u mojej kolezanki :D Oto wrocilam do domku i czas za obiadek sie zabrac :)

 

Pogoda jest przecudna :105::105::105:

 

Jak Wam mija dzien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×