Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pieprz, ja tam widzę, pragnienie upodobnienia się do lany :P Chyba, że to przez te operacje ludzie wyglądają jak swoje klony :twisted:

Nie ogarnę :) Lana ma fantastyczny głos ale ładna to ona nie jest.

 

By se wzięła plecy wydziarała,nie robiła zderzaki wielkości głowy

:lol::mrgreen:

nie znasz się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, odpisali w końcu?

Rebelia, jeśli chodzi o mnie to nie wiem na jakim jesteś etapie :mrgreen: W katowicach (na konwencie miesiąc temu, czy tam 2 :P) zrobiono mi pewną czaszkę, która idę dokończyć w następną środę + zrobić sobie coś małego (pojęcie względne :mrgreen: ) i fajnego na ręce. Nie moge się doczekać :105: Dobrze że mam nocki w pon-wtorek bo i tak było by ciężko ze snem :lol:

Projekt kolejnej części nogi BB już gotowy, również nie moge się doczekać :105: Ale to gdzieś tam końcówka listopada, może grudzień. Potem myślę że zostaną ze 3 sesje i noga powinna być gotowa, do końca przyszłego roku max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Lenhard - nadal nic,nie wiem czy ma za dużo requestów/maili,czy nie dochodzą,czy ma to serdecznie w dupie D:

Więcej maili nie wysyłam - poszły 3 + FB...ponad miesiąc czekania na pewno,jestem cierpliwy,staram się nie truć,ale jak ktoś ma w doopie,toć na siłe się "wciskać" nie będę :roll: (Nawet jeśli jego prace mnie zmiatają z krzesła) to moja cierpliwość mimo wszycho jest słaba w tych kwestiach.

Jeśli chodzi o Jarka z White rabbit,czy Dublin - tam kontakt jest rewelacyjny,Jarek też odpisuje szybko.

Dziś też pytałem o ewentualne szczegóły wzoru i kolorystykę,czy da się specyficzną barwę uzyskać - popielaty/stalowy + hexagon (resztę kompozycji by się już jakoś wymyśliło/ustaliło),jeżeli będzie się dało - Gdynia.

Jeśli nie,to nie wiem,albo poczekam jeszcze trochę na odpowiedź od Lenharda,jeśli do jakiegoś marca nie odpisze - fuck this shit,wtedy Dublin.

Z owej dwójki jednak,jeśli miałbym wybierać - Lenhard jak i hydraulix wychodzą podobnie cenowo,tyle że do dojczlandii znośniejszy dojazd =D,więc wolałbym tam,ale jeśli nima kontaktu z dziaraczem,to sorry - kisza.

także na dziś...wiem tyle co nic =D.

Ale czekanie jest owszem,denerwujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, czaszunia D: ?

 

U mnie apdejt,na 95% robić w Polandii nie będę,od Sida brak odp...zapytam jeszcze może Marasa z rnr Warszawa,ale też nie sądzę by cuś z tego było.

Najpewniej zatem Lenhard,o ile uda mi się załapać kontakt,jeśli nie - Dublin :roll::mrgreen:

Może jeszcze poszukam gdzieś na forach o dziarach.

 

Generalnie jednak najbardziej "napaliłem" się na rękaw od Lenharda,jedyne co mnie powstrzyma w razie czego, (prócz śmierci i innych nieprzewidzianych okoliczności o stopniu wpływającym na całą egzystencje) to +50h (max 52) na rękaw D:

 

http://instagram.com/sholohovalexandr <- A takie cudo znalazłem w kraju Cara Vlada :mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Zaczynamy fkroootce :lol::lol::lol:

 

A tobie życzę powodzenia,niewielkiego bólu i czekam na foty progresowe ofc :mrgreen:

 

-- 05 lis 2014, 00:09 --

 

https://www.bigtattooplanet.com/forums/tattoo-talk/35718-lookin-specific-biomech-tattoo-artist <-pozostawiam do podglądu,jako ciekawostkę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, hum... w sumie z 5 by to było. Kosa szybko leci z tematem (czyt. największe/najszersze igły z możliwych :mrgreen: )

Dodam jeszcze, że było to chyba najbardziej bolesna sesja. Nie ze względu na owe igły (bo ma to też swoje plusy) a bardziej na miejsce... tył bicepsu (właściwie to można by powiedzieć że biceps + triceps) + okolice wewnętrznej strony łokcia i pachy - grubo fest :mrgreen: Na kolanie to było łaskotanie w porównaniu z tym :mrgreen: Jakby ktoś się zastanawiał czy jeszcze żyje czy co - polecam taką sesję :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah sorry musk już mi nie funkcjonuje :mrgreen: Teraz zczaiłem o co kaman, tak - tymu :P Ale nie robiłem sobie dziary dokładnie "na pasze" (? :lol: ) - sorry. Bez narkozy nima uja, nie przejdzie 8) Nie chce sobie tego nawet wyobrażać co bym poczuł gdyby centralnie tam kosa mi wjechał swoją 25-tką :D

 

Edit - jednak miniatura normalna jest, także sam link daje :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×