Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja z LO przypomniała mi się.

 

J. Polski, siedzę z koleżanką, sielanka. Pani psor mówi, że liźniemy trochę literatury zza wschodniej granicy- której chyba nie musze mówić, że sporym fanem jestem."Zbrodnia i Kara" omawiana będzie, mówi psorka.

Koleżanka odwraca się z wielkimi wybałuszonymi oczami w moją stronę i pyta

-czytałeś to?

-czytałem.

-to jaką zbrodnie popełnił ten Ikar?

 

Pięknę dziewczę, słodkie można powiedzieć, położyło mnie na łopatki.

 

Dobre. Padłam :pirate: Mnie się akurat "Zbrodnia i kara" bardzo podobała. A najlepsze jest to, że u nas babka zapomniała o tej pozycji i sobie przypomniała, przy okazji powtórek przed maturą. Ale ona to w ogóle była udana. Całe Oświecenie pominęła :great: I oczywiście JA , bo któż by inny :? , ją w tym uświadomiłam, ku zgrozie mojej klasy :shock: Tak to się kujonką było :105:

 

Inna sprawa, że naprawdę dziwną mieliśmy polonistkę :roll: Wysoka blond laska przed 40, która nam pewnego dnia oznajmiła, jak to ją 4 raz oblali na praktycznym z prawka. Aha ... i nas jeszcze kiedyś poinformowała, że ona to jest farbowana, jakby co :mrgreen:

 

Jerzyk :papa: Męczę tą relaksacyjną muzę ... a to w sumie prawie 6 godz. tego nagrania :shock: Ale ja lubię takie klimaty :P

 

-- 03 lis 2014, 22:41 --

 

tosia_j, nie wiem, ale bawi mnie to :D

co niektórzy muszą zdecydowanie nabrać dystansu do słów pisanych na tym forum :P

Ja dopiero na forum zaczęłam się uczyć ... jakiegokolwiek dystansu :roll: Bo wcześniej u mnie z tym kiepsko było. Oj, kiepsko :bezradny:

 

-- 03 lis 2014, 22:44 --

 

wszyscy dzisiaj jacyś nerwowi :lol: nie wiem co jest :P

Na nerwowość ... polecam muzę Jerzyka :mrgreen: Nie ma bata, żeby nie uspokoiła.

 

kosmo Powiedz mi, bo mnie to już od jakiegoś czasu nurtuje ... Ty jesteś gdzieś z Pomorza, tak ? I sorry za wścibskość, ale ... kocham nasze morze :105: , a mam nad nie prawie 700 km i od jakiegoś czasu ... fobię komunikacyjną :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to przez to ze ja nie mam psa!!

 

Ty wiesz, że może coś w tym jest... Ja jednak czy chcę , czy nie, codziennie jestem na powietrzu i do tego minimalną dawkę ruchu mam. Poza tym na nieduży nerw pies działa jak piorunochron, wystarczy go głaskac i przytulac i całe zło schodzi do ziemi. :D No ale niestety to działa tylko na drobne rozdrażnienie...

 

-- 03 lis 2014, 23:54 --

 

Arasha, tak moja droga, jestem z Trójmiasta, od urodzenia, i wielce sobie chwalę to zamieszkanie za pięknośc okolicy, a przeklinam za zimną wilgoc i wahania ciśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Znaczy się góralka jesteś?

Nie taka do końca ;) Duże miasto na południu Polski, ale wokoło góry ...

Gdybym może była gdzieś spod Tater, to bym nerwicy nie miała :bezradny: Kto wie ?

 

A tosia pewnie z Piątku ( geometrycznego środka Polski ) :mrgreen: ? Tak po drodze by miała od jednej do drugiej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia Kochana jak ja sie ciesze ze sie odezwalas!!!!!!!!!!!!!!!!! :*************

Ciesze sie ze lekiz aczely dzialac i u Ciebie lepiej . Zamartwialam sie ogromnie!

Mam nadzieje ze teraz juz bedziesz na biezaco pisala :**********

 

 

JERZY1962, Hey Jerzyku:************ jak dzis samopoczucie?

 

 

Witajcie Wszyscy :***********

 

Ja zamierzam dzis isc na terapie i to sama , chociaz czuje sie gorzej jak wczoraj bo zlapala mnie mala migrena .

No ale moze dam rade a jak nie to zawroce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalam rade , doszlam na terapie i wrocilam wiec juz bede miala nadzieje an wypady na miasto , sama :)

 

Teraz sobie popijam kawe i slucham muzyczki.

 

Psychoterapetka powoedziala ze mam bardzo silna wole wstawania i dzialania bo myslala ze dzis bede z kims i w kolnierzu a ja w pelnym makijazu , wypachniona i samodzielna :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×