Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :***********

chocovanilla, i Ty masz nie meic lękow i nerwicy przy takim przepraszamz a wyrazenie ośle ?????? :shock::shock::shock: Dopoki z nim bedziesz to bedziesz miala nerwice bo niemozliwoscia jest nie miec przy takiej osobie. Nie rozumiem teraz po jaka cholere za niego wychodzilas w sierpniu bo przeciez przed slubem Cie tak samo traktowal !!!!!! musialam to napisac wybacz ale jak dla mnie facet jest do wyrzucenia z Twojego zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, no w sumie racja :oops::smile:

No ale facet jest tragiczny :hide::hide::hide::hide: do pozbyciqa sie i bycia wreszcie szczesliwa. No bo jak mialabym sluchac codzien ze jestem wariatka i ze mam sie zamknac i jestem glabem to jak tu byc szczesliwa? jak nie miec lękow , jaikie miec poczucie wartosci .. i dziecko na to patrzy bo przeciez maja coreczke ... sio pajaca z zycia i prace nad soba rozpoczac i nad zyciem bez niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla strasznie przykre, brak wsparcia w osobie, która powinna być najbliższa :-( Bardzo toksyczna osoba - przepraszam, że tak mówię, ale takie zachowanie Twojego męża będzie tylko pogłębiało lęki i osłabiało Ciebie jako osobę, żonę, matkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, nie mnie oceniać twoje wybory, ale ciężko pojąć, że są ludzie, którzy chcą z kimś być tylko po to, żeby się wyżywać :roll:

 

A do mnie się mój niedoszły mąż od paru dni nie odzywa, pewnie ma coś na sumieniu. Prawdopodobnie go poinformuję, że jestem już za stara na jakieś uniki, fochy i znajomość korespondencyjną :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie łatwo wyplątać się z takiego związku, zwłaszcza jeśli się nadal kogoś kocha... Wiem coś o tym. Moja siostra była w mega toksycznym związku. Bardzo długo w tym tkwiła :-( Teraz jest "wolna" i szczęśliwa, ale i ona i dzieci do dzisiaj borykają się z problemami wynikającymi z tego co przeżyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka ;)

 

chocovanilla, jak może Ci tak mówić??? Nie rozumie tego. Chce pewno wyładować złość na Tobie.

To ja nie jestem aniołem czasem się zezłoszczę a największą moją winą jest to że prawie nic nie robię, żle się czuję i się mi nie chce robić, ciężko mi robić coś :(

Dzisiaj spałem w nocy może dwie godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, Kochana wiemz e nielatwo , sama jestem po rozwodzie to wiem jak to jest.

 

Co do oddzialu to nie wiem :bezradny::bezradny:

 

JERZY1962, Hey Jerzyku:************ dzis lepiej troszku?

 

A ja Wam powiem ze sie zawzielam , ubralam i poszlam sama do sklepu!

Niedaleko ale sama i z tymi kreciolkami!

Dumna z siebie jestem jak nie wiem , lęk byl ale szlam spokojnie oddychalam i myslalam a najwyzej wyglebie to poprosze zeby ktos mi pomogl wstac :shock::shock::shock::shock: i kupilam sobie jarzyne do obiadu , chleb i na oslode lizaka w ksztalcie misia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, dzis mam kurczaka z piekarnika , ziemniaki i gotowana jarzynke (brokul ,kalafior , marchewa)

Zjem i lece na 15.30 do laryngolozki.

 

JERZY1962, oj :( tulam Cie cieplutko :************ a cos na uspokojenie nie mozesz wziac? ja teraz nawet hydry nie moge bo sie gryzie z tym lekiem na blednik.

 

-- 31 paź 2014, 14:13 --

 

Staram sier obic jedzenie ktore nie wymaga wielkiego wysilku bo jednak z awroty mam stale. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy!

Wpadłam na chwilę w ramach nabrania sił , bo w amoku jestem. Jutro tabun gości, więc sprzątam, gotuję, piekę słowem śrubka w tyłku. Trochę nie w humorze jestem, bo dół dziś jakiś taki na granicy płaczu bez powodu. :cry: A jeszcze młody wrócił ze szkoły i jak latałam z mopem, zżarł 1/3 ciasta na jutro. Nie dośc, że nie spyta co pomóc, to jeszcze to. Jakiegoś totalnego egoistę wyhodowałam...

platek rozy, ciekawa jestem co doktor ci poradzi... Trzymam kciuki, żeby wykazał się wiedzą i kreatywnością i ci pomógł kochana.

 

JERZY1962, Jerzyku, a może cię jakieś choróbsko łapie. Czy miałeś już dokładnie tak wcześniej?

 

jasaw, jak się czujesz moja droga, kręgosłup trochę lepiej?

 

cyklopka, a może twój niedoszły ma klasycznego focha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :************* tulam Cie i dolowi mowimy preczzzz a kyszzzz .

Co dobrego pieczesz i gotujesz?

:105:

 

 

jasaw, Aniu Kochana :************** a jak Twoje samopoczucie?

 

 

Zalatana23, JERZY1962, no nie moge sie poddac i na ile mam sil na tyle bede sie dalej starala .Chyba taki typ ze mnie.

 

 

cyklopka, fajny patent na burgera :great::great::great: tez sobie zrobie !

 

Do pozniej ja sie ide toczyc a raczej zataczac do lekarza :papa::papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a może twój niedoszły ma klasycznego focha?

Jak on ma mieć focha za każdym razem, jak chcę z nim poważnie porozmawiać, to chyba już nic sensownego od niego nie usłyszę. A ja po prostu już nie mam zdrowia do takich zachowań. Tak się Żony nie traktuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×