Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Haniu ****

 

U mnie dla odmiany tylko wczoraj słonecznie było. A ja i tak cały dzień przed kompem przesiedziałam i wyszłam po 20, jak już było ciemno, zimno i tajemniczo przy okazji 8)

 

Zima wcale nie jest zła ... no może wkurzają mnie jedynie parujące okulary :bezradny: Ale któż by się taką drobnostką przejmował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, czytalam gdzies ze w Krakowie przebywasz to pomyslalam ze jestes z mojego miasta:)))))))))))

 

 

Bylam w sklepie , nie sama z przyjacielem , pomalusku , w glowie sie pierniczylo na maxa i jestem zmeczona ta wyprawa strasznie . Teraz juz gulasz mi sie gotuje z pieczarkami , pyszniutki , bede miala na trzy dni:)

 

 

kosmostrada, pomalowalam oczy tak! na przekor! chociaz ciezko to szlo ale jednak.

A do sklepu ubralam kiecuche i kozaczki. Wozilo mna na wszytskie strony ale szlam pod reke . Jak tak ma potrwac to kilka miesiecy to naprawde chyba nie dam rady :why::why::why::why:

 

 

JERZY1962, dziekuje za odpowoedz:***********

 

 

Co porabiacie?

Ja nie mam za wiellkiego pola manewru , siedze glownie i gapie sie w mmonitor albo w gazete tudziez slucham muzyki i od czasu doc zasu spogladam na tv .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatek róży Dobrze, że nie jesteś sama i masz oddanych przyjaciół :D Należy Ci się, kochana, bo z tego, co czytałam, lekko nie masz :? Na pewno niebawem i dla Ciebie zaświeci słonko :D A jak to się stało, że Ci się tak nagle te oteolity poprzestawiały ? Miałaś już wcześniej problemy z błędnikiem ? Tak się zastanawiam, czy jesteś bardzo młoda, czy też może w moim wieku ... Ale przecież nie trzeba od razu wszystkiego kawa na ławę :bezradny:

 

Ja oczu nigdy nie maluję ( 2 razy w życiu mi się zdarzyło ). Podobno nie muszę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, teraz to ja mam chory blednik i karuzele w glowie non stop jak tylko wstane , czy rusze glowa to watpie zebys mial lzej;)

A ogolnie od nerwicy mam codzien lęki i jakos muze ogarniac zycie , kto za mnie toz robi?

 

Arasha wiesz z blednikiem nie mialam nigdy , pierwszy raz mnie tak chwycilo a to ponoc sie zle leczy i jestem tym przybita.

Ja starsza jestem na pewno od Ciebie , mam 38 lat chociaz ani sie nie czuje na ten wiek ani nie wygladam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, moze i robie ale dlatego ze postanowilam ze bede zyla na ile to mozliwe normalnie . I mam milion rzeczy z nerwicy , dusze sie . mam tetno wielkie , odrealnienie , slabe nogi ..... teraz jak uda mi sie tego blednika pozbyc w miare szybko to znow zaczne pracy szukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, wódeczki niestety pic nie moge, ale możesz się wkupic jakimś pysznym ciastem. ;)

 

A propos ciasta, piekę cyklopowe babeczki, tym razem z jabłkami i cynamonem, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Na grobach sprzątnięte, spacer przemiły po lasku zaliczony, jak miło, jak nie ma ziąbu i nie ma się skurczu szczęki z zimna.

 

platek rozy, kto jak kto, ale ty dasz radę! Dziewczyna która w chorobie zaweźmie się i ubierze ciuszek i makijaż strzeli, jest nie do zdarcia... Raz lepiej, raz gorzej, ale przetrwasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, zamawiam jedna babeczke :uklon::uklon::uklon:

 

Wiesz no niby jestem silna ale kurcze ile jeszcze na ma glowe spadnie i w koncu mnie zlamie dokumentnie? Zeby mi tylko ten blednik sie uleczyl to juz jakos dam rade.

 

wieslawpas, Ty wiecej zajec powinienies miec bo te napiecia sa z nudy , moje lęki tez sa tylkow mojej glowie i wtedy gdy nie jestem czyms bardzo zajeta.W sklepie z ciuchami czy ksiegarni nie mam lekow nigdy bo jestem zajeta ciekawymi rzeczami a w spozywczym juz ciekawych rzeczy nie ma to moj mozg tworzy herezje.

 

Dziwne ze nawet pod tomografem przelezalam 20 minutjak mialam glowe zajeta tym ze jestem chora a nie tym ze sie boje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Ja tak jak platek jestem przykładem na to, że nie można się poddawac, bo warto powalczyc chociaż o chwile dobrego życia.

 

-- 26 paź 2014, 17:06 --

 

platek rozy, ty tak kochana babeczki nie zamawiaj, bo jeszcze nie wiadomo czy jadalne będą... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

-- 26 paź 2014, 17:09 --

 

Trochę się zmartwiłem, bo mi jedna osoba napisała, że jak się człowiek upije i nie ma kaca na drugi dzień, to jest już alkoholizm. A ja już od dawna nie mam kaca po piciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, w piatek caly dzien bylam ws zpitalu , wyladowalam z ostrymiz awrotami i wymiotami ... mam chory blednik wiec mnie badali tomografem czy nie ma gyuza w glowie , szyje tz badali bo mam kregoslup szyjny tez dziabniety....

 

 

 

kosmostrada, na pewno beda jadalne :105::105::105: Ty robisz pyszniutkie :105::105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, hej! chyba to nie jest główny syndrom bycia alkoholikiem. Może świadczyc o dobrej tolerancji , która wynika z super metabolizmu, albo faktycznie z przyzwyczajenia organizmu do określonych dawek.

 

-- 26 paź 2014, 17:38 --

 

platek rozy, no więc babeczki jadalne, ale chyba mam zwietrzały cynamon, bo go nie czuc :( No ale cały czas eksperymentuje. Ale do herbaty wchodzą, pożarłam już dwie na ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja starsza jestem na pewno od Ciebie , mam 38 lat chociaz ani sie nie czuje na ten wiek ani nie wygladam :)

Ja też się na swój wiek ani trochę nie czuję, a nikt mi nawet 20 nie daje :( ( a mam prawie 30 )

Trzymaj się kochana. Jestem myślami z Tobą ;) Ja bym tego nie była wstanie znieść, bo mam emeto ... dlatego szacun :great:

 

kosmostrada Ale to bezalkoholowe jest. Nie ma pojęcia, dlaczego tak mocno na kotka podziałało :bezradny:

A ciast nie piekę, bo zaraz bym całe zeżarła :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, hej! chyba to nie jest główny syndrom bycia alkoholikiem. Może świadczyc o dobrej tolerancji , która wynika z super metabolizmu, albo faktycznie z przyzwyczajenia organizmu do określonych dawek.

Pamiętam że jak kiedyś piłem, to miałem kaca, a teraz już nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mowilam ze beda dobre :P to ja bym tez zjadla z checia . Zaczelam znow jesc od wczoraj :brawo:

 

-- 26 paź 2014, 17:47 --

 

Arasha, staram sie , ale jak to potrwa to sie pewnie zalamie ... eshh ze to zycie musi byc takie cholernie ciezkie.Widzialam Twoje foteczki faktycznie mlodziusko wygladasz :**********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatek róży Okazuje się, że sporo osób je widziało, a wczoraj dostałam od jednego forumowicza, z którym zaczęłam pisywać, komplementów na pół strony maila ( a gościu jest żonaty, no i raczej bym go o taki entuzjazm nie podejrzewała ). Faceci mnie ostatnio strasznie zaskakują ( Ci z forum, innych nie znam :P )

 

kosmostrada Dobrze, że ten cynamon zwietrzał, bo nie przepadam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatek róży To się cieszę i korzystam, póki można :lol: A te wszystkie ochy i achy zamierzam sobie wydrukować i czytać, jak mnie chandra weźmie ... To miłe, że i Ty jako dziewczyna potrafisz napisać coś miłego drugiej babie :D Dziękuję. Nie wiem, jak Ty wyglądasz, ale pewnie też jesteś niczego sobie, tak coś czuję, a może jeszcze nie dokopałam się do Twoich fotek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×