Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

płatek róży Ja już to jakiś czas temu zauważyłam, że ty Anioł, nie dziewczyna jesteś :angel: Szkoda, że ja nie mogę trafić na takich ludzi w realu :( . Dobrze, że chociaż to forum jest, bo już bym zupełnie w ludzi zwątpiła :bezradny:

 

A jak tam gulasz ? Spałaszowany ? Dobry wam wyszedł z kolegą ? To dobrze, że zaczęłaś jeść :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, mnie tu nie wszyscy lubia :mhm: hihi.

Gulasz calkiem smaczny , kolega mi go pomagal przygotowac :)

 

Wiesz realnie to mi tez zostala garstka znajomych od kiedy zachorowalam na dpereche i nerwice to zostali tylko Ci najblizsi , reszta widac nie warta byla nic skoro sie poodsuwali. :bezradny:

 

-- 26 paź 2014, 18:13 --

 

monk.2000, witaj :papa::papa::papa: rozbawiles mnie tym wpisem :)

 

-- 26 paź 2014, 18:13 --

 

z.w telefon mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dobrze że jesz kochana, bo to osłabic się za bardzo nie można.

Ostatnio ja za bardzo z jedzeniem sobie folguję, muszę przystopowac, bo nie będzie ciekawie. Mam niestety w skutkach ubocznych mojego leku przybieranie na wadze, no ale jak się jest wiecznie głodnym, to cud aby waga nie ruszyła. Na pewno nie wpłynie to dobrze na moje samopoczucie, jak nie wejdę w spodnie.

Od jutra lekka dieta, zobaczymy przez tydzień, czy poskutkuje. Dziś już zaczęłam, pozwoliłam sobie przy niedzieli tylko na babeczki jako ekstras.

 

monk.2000,hej! ja chyba takiej muzyki na kaca ( jakiekolwiek by było jego pochodzenie) nie zniosłabym. No chyba że te dźwięki stawiają cię na nogi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, nie nie stawiają. Ale wczoraj włączyłem taką playlistę i stwierdziłem, że może warto posłuchać. Nigdy się nie zatrzymałem na dłużej przy takiej muzyce, raczej na dłużej nie zabawię, ale fajnie wiedzieć, czego to się kiedyś słuchało.

 

 

platek rozy, :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, mnie tu nie wszyscy lubia :mhm: hihi.

Nie wierzę :pirate: Niektórzy to naprawdę są ...

 

Wiesz realnie to mi tez zostala garstka znajomych od kiedy zachorowalam na dpereche i nerwice to zostali tylko Ci najblizsi , reszta widac nie warta byla nic skoro sie poodsuwali. :bezradny:

Ja nigdy nie miałam, to nie wiem, co tracę :roll: Gorzej chyba mieć i stracić :(

 

monk.2000, witaj :papa::papa::papa: rozbawiles mnie tym wpisem :)

Mnie w sumie też :mrgreen:

 

z.w telefon mam.

O co chodzi z tym fonem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, o jak dawno Cie nie widziaqlam . Terapia mnie osobiscie bardzo pomaga , stalam sie dzieki niej bardziej mobilna no i s poro rzeczy o sobie dowiedzialam o tym czego sie boje . Teraz to juz mi zostal lęk przed lękiem.

 

A co u Ciebie ? jak sie czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×