Skocz do zawartości
Nerwica.com

[LUBLIN]


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie chodze do Sokołowskiej na Langiewicza. Na poczatek mnie zaskoczyla pozytywnie - zdrowe, realistyczne podejscie, dowiedzialam sie ze zle mi dobrano leki. Mialam dwa spotkania na razie, zobaczymy jak bedzie dalej. Pierwsze: rozmowa, zagadalysmy sie a nastepna pacjentka miala juz byc :lol: bardzo slucha i cos tam wtraci od siebie, na spokojnie wszystko. Klimatyczny gabinecik :) Nie wiem czy mnie czasem nie zechce hospitalizowac. Drugie: test diagnostyczny.

 

-- 01 paź 2014, 12:01 --

 

Trzecie spotkanie: porozmawiala ze mna troche, nawet wieksze troche, i na koniec pokazala mi kawalek wynikow, reszte omawiamy na nast. spotkaniu. Nadal nie stawia diagnozy, mysle ze potrzebuje wiecej czasu zeby na mnie popatrzec.

 

-- 01 paź 2014, 12:02 --

 

Mialam robiony WISKAD http://www.zdrowie.med.pl/psychologia/badania/minesocki.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

również jak paru poprzedników/czek poszukiwałem dr Grzegorza Kopacza, ale sprawa jest dość dziwna.

Na Głuskiej już nie pracuje. Na Orlej 10 - Pani twierdzi, że to zbieżność nazwisk. Czy ktoś wie co się stało?

Nie interesują mnie prywatne sprawy innych, ale jako przyszły pacjent (jak się uda) wolałbym wiedzieć o co chodzi.

 

Jedyne co znalazłem, to Lekarze - Psychiatrzy, Piękna 25, Lubartów (streetview), telefon jest gdzieś w sieci.

 

Przyjmuje tam również dr Marek Bednarski - znam, polecam swoją drogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

również jak paru poprzedników/czek poszukiwałem dr Grzegorza Kopacza, ale sprawa jest dość dziwna.

Na Głuskiej już nie pracuje. Na Orlej 10 - Pani twierdzi, że to zbieżność nazwisk. Czy ktoś wie co się stało?

Nie interesują mnie prywatne sprawy innych, ale jako przyszły pacjent (jak się uda) wolałbym wiedzieć o co chodzi.

 

Jedyne co znalazłem, to Lekarze - Psychiatrzy, Piękna 25, Lubartów (streetview), telefon jest gdzieś w sieci.

 

Przyjmuje tam również dr Marek Bednarski - znam, polecam swoją drogą.

 

Dr przyjmuje prywatnie na Orlej, ale z tego, co wiem nie ma go jakoś do końca października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam profesora Czernikiewicza kierownika kliniki na Głuska.Dużo czasu nie potrzebuję żeby prawidłowo zdiagnozować nawet ciężką i podobną do innych chorób Chad.Krótki czas wizyty ale trafne leki,szybko tanio i konkretnie.Mam porównanie do swojej byłej lekarki świetna osoba,miła,wrażliwa,u której byłem 2x częściej i po 45 min czasem a i tak nie potrafiła postawić diagnozy po moim szerokim wyjaśnianiu dłuższej rozmowie dokładnej.Owszem rozumiała współczuła starannie dobierała leki ale nie było to skuteczne i nie postawiła żadnej diagnozy.Chodziłem do obydwu prywatnie i cene ta sama.Gdyby ktoś potrzebował adresu zamieszczam poniżej.Nie wiem czy można tak podawać dane ale w internecie są dostępne więc chyba nic złego :).Ale serio polecam b.dobry psychiatra.Wiedza i fachowość pełna profeska :)

 

Czernikiewicz Andrzej, prof. dr hab. n. med. spec. psychiatra

Adres: Kazimierza Tetmajera-Przerwy 11, Lublin

Telefon:81 746 86 59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam Was, poleccie mi jakiegoś psychiatre z Lublina , koniecznie na NFZ, ponieważ nie mam pieniędzy a bardzo potrzebuje pomocy. Najlepiej kobietę i najlepiej z jakiejś mniejszej poradnii a nie przy szpitalu, ale wiadomo niekoniecznie, ważne aby był ktoś na nfz i nie czekało się miesiącami od jednej do drugiej wizyty. Bardzo Was proszę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsza lekarz, podobno dobra. Nie złapałam z nią kontaktu, dla mnie trochę za bardzo narzucała swoją wolę.

 

Włąsnie nie wiem co myśleć . Dosłownie byłem u niej 10 minut powiedziałem ,że mam depresje już kilka lat ale to nie jest że depresje wdzień w dzień . I Nagle powiedziała , że jest to depresje psychotyczna i skierowanie na odział dzienny i dowiedzenia tyle było .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petek, babsztyl nieopierzony. podjąles probe gwałtu na niej czy co ze taka harda była?

 

 

Miała chyba zły dzień i nie dała mi do słowa dojść bo chciałem porozmawiać ale nie dało się . To była moja ostatni wizyta u tej czarownicy . W ogóle ten budynek wygląda jak z horroru . Byłaś u niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam doktor Ujmy z psychosomy i Abramowic

 

-- 12 mar 2015, 22:28 --

 

Nie polecam doktor Ujmy z psychosomy i Abramowic

 

-- 16 mar 2015, 23:40 --

 

Był ktoś u dr Piotra Kryja na Juranda?

 

-- 16 mar 2015, 23:40 --

 

Był ktoś u dr Piotra Kryja na Juranda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam polecić Wam z całego serca dwóch psychiatrów. Jerzy Wieczorek, przyjmuje na Jutrzenki i na Sławinkowskiej, świetny lekarz, z powołania, indywidualnie podchodzi do pacjenta, okazuje troskę, bardzo ciepły facet, naprawdę polecam. Niedawno zaczęłam chodzić do dr. Anny Urbańskiej na Al. Racławickich, pozytywne wrażenie, widać, że kobieta się zna, stara się zrozumieć, na razie dobiera mi leki, więc nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również odradza doktor Ingę Ujmę i Agatę Makarewicz obie pracują/pracowały w klinice na od dziale dzieci i młodzieży. Polecić mogę: Profesor Andrzej Czernikiewicza ,profesor Halina Marmurowską-Michałowska(Pierwsza wielka miłość Marka Grechuty) i doktora Henryk Welcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×