Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Dziś starałam się funkcjonowac, nawet wsadziłam cebulki wiosennych kwiatków na ogródku, ale jakaś straszna męczliwośc mnie dziś wzięła od rana. Bolą mnie mięśnie, kolana, a nie miałam jak przeciążyc. Może to byc nerwicowe? Trochę się martwię, bo aktywnośc jest moim lekarstwem na chorobę, a jak poszliśmy na lody to myślałam, że nie dam rady, jakbym maraton przebiegła...

Makabra, dobrze, że masz wieści od Marcina, bo też już się martwiłam, pozdrów go ode mnie.

Infinity, co cię boli kochana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, wiem, tak bywa, ja mam w zapasie na moje barki Movalis, bo faktycznie nie pomagają normalne przeciwbólowe.

Koniecznie załatw tą receptę, cobyś się nie umęczyła bidulko.

 

Ja dlatego się martwię tymi kolanami, bo jak się okaże, że mam podobną rzecz jak w ramionach, to kaplica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka :)

ja pozajęciach, głowa wielka :D duzo nauki się zapowiada i trza sie podciągnąć z chemii zeby przypomniec podstawy bo pozniej nic nie skumam, a ja chemie mialam 11 lat temu :roll:

ale grupa spoko, wykładowca dał nam 40 minut przerwy skrócił nam zajęcia i poszłysmy z dziewczynami na kawę, M po mnie przyjechał a chciala mnie podwieżć koleżanka ogólnie jestem zadowolona a jutro na 8 do wieczora hahahah

ciekawe jak cyklopka w szkole na jakim jest etapie, yla dzis, cos pisała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, helllo, a co u /Ciebie kochana?? ;) jak sie czujesz?

 

-- 20 wrz 2014, 17:09 --

 

Infinity, dziękuję za rozmowe rano, troche byłam zaspana ale mam nadzieję ze nie przeszkadzało Ci :)

herbatka z lipa i miodem bo mnie gardło boli

i bede przepisywac notatki ktore babka wrzuccila nam na mejla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×