Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, Hey hey :************* wiesz a kaszle jak stary gruzlik niestety , arsenal moich lekarstw powiekszylam os yropek . Zobaczymy , jutro mam sesje slubna i chcialabym tam byc jesli nie da sie to trudno kasa mi ucieknie:(

 

Widze ze dzis masz przyjecie:) super! a dasz przepisik na ten tort? :uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Takiego tortu to ja sama bym nie się podjęła zrobic, no chyba żebym miała więcej czasu... Bardziej mnie bawi gotowanie, a moja siostra szaleje w słodkościach.

Trzymam bardzo kciuki za twoje zdrówko. Byle byś nie miała temperatury, to dasz radę popracowac. Nosek zapudrujesz, syrop, czy tabletę na kaszel weźmiesz i dawaj, kasę kosic. :D

 

Kochani, spadam pichcic.

 

-- 19 wrz 2014, 17:30 --

 

Infinity, lęk przed lękiem, oprócz lęku uogólnionego ( takiego ciągłego) to największa zmora, moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:papa::papa:

 

Jutro pierwszy dzień szkółki i się wkurzam, bo niewyglądam z tymi oczyma i już jestem zdenerwowana. Nie wiem co mam ubrać, chciałam iść do solarium, ale z tym zapaleniem to nie wskazane :roll:.

Zapisałam się do fryzjera w przyszłym tygodniu :great:

 

Infinity, spokojnie Kochana :lol:. Ja mam tak, że jak jest w miare stabilnie nie umiem się z tego cieszyć, bo myśle o tym kiedy będzie źle i że zaraz się to skończy :/. Teraz tak mam, że jest ok, ale mam tysiąc myśli, że co z tego jak za godzine będzie źle, jutro mi się pogorszy.. Boje się, że całe życie tak będzie i zapomne jak to było przed chorobą. Nie pamiętam już tego błogostanu..

 

mirunia, :papa:, biorąc leki można normalnie brać leki typu paracetamol? Mnie głowa boli również, ale jestem laikiem w tym temacie :bezradny:..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :************ Hey Slonce :) mnie betahistinka na poczatku troche usypiala ale to minelo z czasem , taka bylam po niej troche wyciszona w pozniejszych dniach leczenia.

Mialam ta sama dawke co TY.

Z tym ze na noc bralam jeszcze vicka.

Ja jutro ie pojde , znow mam temp 38... :? na wieczor mi sie podniosla. jakis wirus chyba mnie zaatakowal, wyleze to to w domku.

 

kosmostrada, a myslalamz e sama pieklas :oops::mhm: Udanego przyjecia :***********

 

xxdaisyxx, smialo mozesz brac paracetamol , ja bralam ibuprom i nawet codeine jak mam migreny ... i to przy lekach antydepresiakach .

 

Chyba sie wrzuce do wanny zaraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana no wlasnie mam panadol i wezme sobie przed snem. Wczoraj sie w e wannie wysiedzialam i troche mi slabo bylo to fakt ale tak mi tam bylo cieplutko w tej wodzie ... :105:

 

Slonce wez rano pol tablety i zobaczysz jak zareagujesz ale powino byc ok z ta betahistinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goście, goście i po gościach... Zmęczona jestem, bo latałam z śrubką w tyłku, a co przysiadłam, to ktoś chciał znów herbatki, a potem za chwilę kawki, no ale takiej z podgrzanym mleczkiem... Ale grunt, że było smacznie i miło. :smile:

Teraz ja na spokojnie zrobię sobie rooibosa, wezmę kąpiel i w szlafroczek cos poczytac, czy obejrzec.

Żeby tak udało się jutro pospac, tak chociaż do 8mej. Eh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałam do wychowawcy co myśli o moich planach z maturą bo wiąże się to ze zwalnianiem zajęć i trudno mi ocenić czy bym podołała ciągnąć dwie rzeczy. Muszę się zdecydować w tym tygodniu. Trochę mnie to nerwów kosztuje prosić o radę pisać, ale uważam to za słuszne na tą chwilę w końcu jest wychowawcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, wiąże się z samodyscypliną i wytrwałością, a z tym u mnie ciężko. Jednak patrząc na Ciebie, jak będziesz zawalona pracą i nauką, to mnie to motywuje.

 

-- 20 wrz 2014, 09:21 --

 

Chciałam napisać, że dziś czuję się świetnie. Wyspałam się i od razu lepiej. Spałam gdzieś tak od 20 do 7, z tym że miałam pobudkę o 22, brat zajechał z kumplami samochodem, a że stali na podwórku to psiaki zrobiły raban przez jakieś pół godziny, potem Zgrywus nie mógł spać i ciągle budził, wiadomo, hormony jak sunie wyczuje to spokoju nie ma.

 

-- 20 wrz 2014, 09:23 --

 

W piątek planuje oddać kompa do przeczyszczenia. Znowu się uświnił w środku i ciężko pracuje :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×