Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, właśnie dostałam maila od mojego doktora, że we wtorek wizyta. bardzo się nią cieszę, bo się wypytam o te beznadziejne poranki, dziury mózgowe, dostanę namiary na najlepszych terapeutów(podobno), no słowem pogadamy sobie o mnie ;). Zawsze od niego wychodzę podbudowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, super ! Ja taka od mojej terapeutki :) od psychiatry chyba tez w miare chociaz juz nie biore nic , no hydre doraznie plus propranolol jak sie za bardzo roztrzese ale to raz na czas.

 

-- 18 wrz 2014, 20:39 --

 

mirunia, oby pomogla , ja bralam ja z vicebrolem w zaostrzeniu zawrotow :***************

 

-- 18 wrz 2014, 20:40 --

 

mirunia, dopplera mialam to chwilka moment badanie :) Ja dostalam rehabilitacje na to sciegno ale juz w Krakowie sie nie dostalam na ten rok na zabiegi

 

-- 18 wrz 2014, 20:41 --

 

Zaraz sobie inhalacje strzele :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, oj, wiem, tak jakby przelatywało przez głowę... Nie wiem, co z tym zrobic.

Idąc nawet na wizytę do doktora, muszę zrobic sobie kartkę z pytaniami, bo inaczej zapomnę połowy, tego o co się chciałam spytac...

 

-- 18 wrz 2014, 21:07 --

 

mirunia, Ty się kochana w rejestracji za bardzo nie uśmiechaj, bo uznają, że za zdrowa jesteś ;) Musisz byc zbolała i na ostatnich nogach, z uśmiechem gasnącym, to może coś załatwisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxdaisyxx, nadrobisz i później zaszokujesz. Nie wiem jak wyglądasz, trudno mi powiedzieć skoro Cię nigdy nie widziałam choćby na zdjęciu, jednak nie sądzę żeby było tak źle. Pewnie umiesz się ubrać gustownie lub inne rzeczy którymi możesz zrobić dobre wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×